Ameryka Express - uczestnicy - Fit Lovers

i

Autor: fot.Jankowski/REPORTER

Ameryka Express - uczestnicy. Fit Lovers wygrają nową edycję? Kim są Pamela i Matt?

2018-09-03 7:21

Fit Lovers najpoważniejszymi kandydatami do zwycięstwa programu Ameryka Express? Niektórzy już przed startem show twierdzą, że to właśnie oni mają największe szanse. Kim są znani i lubiani uczestnicy Ameryka Express z Fit Lovers?

Już 5 września startuje Ameryka Express. Uczestnicy nowej odsłony programu znanego wcześniej jako Azja Express tym razem przemierzać będą Amerykę Południową.

Jedną z par Ameryka Express stanowi znany i lubiany w sieci duet Fit Lovers, czyli Pamela i Matt.

Kim są i co robią na co dzień?

FIT LOVERS - UCZESTNICY AMERYKA EXPRESS Z NAJWIĘKSZĄ SZANSĄ NA WYGRANĄ?

Za nazwą Fit Lovers ukrywa się duet miłośników przygód i zdrowego stylu życia - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Niedawno stuknął im pierwszy milion subskrypcji na YouTube, ale jesteśmy pewni, że po emisji odcinków Ameryka Express Fit Lovers świętować będą kolejne rekordy. Zresztą już teraz, tydzień przed emisją odc. 1 Ameryka Express, kanał Fit Lovers na YouTube śledzi ponad 1,3 mln osób.

Wielu fanów Ameryka Express twierdzi już teraz, że to właśnie Pamela i Matt z Fit Lovers mają największe szanse na zwycięstwo w programie. Przede wszystkim ze względu na to, że spośród wszystkich uczestników Ameryka Express, to właśnie oni są bez wątpienia najlepiej przygotowani fizycznie.

Jak wiemy z poprzednich edycji Azja Express, często ma to ogromne znaczenie... :)

>> Ameryka Express: Uczestnicy gotowi! Kiedy odcinek 1? [PREMIERA]

Ewentualne zwycięstwo w Ameryka Express nie byłoby jednak dla Fit Lovers pierwszym ważnym wyróżnieniem. Para ma już na końcie wiele sukcesów. Jak sami chwalą się na swoich profilach Pamela i Mateusz, zgromadzili już m.in. tytuły Para Roku magazynu JOY czy Influencer Roku 2018.

Mają też na koncie inne sukcesy. Niektórymi z nich Pamela & Matt chwalą się w swoim filmiku na YouTube, w którym podsumowują drogę do pierwszego miliona subskrybentów.

Zdjęcia i filmy Fit Lovers śledzić możecie nie tylko na YouTube, ale oczywiście także na innych kanałach. Np. na Instagramie:

Jak poradzą sobie Pamela i Matt z Fit Lovers w programie Ameryka Express?

O tym przekonamy się już niedługo. Przypominamy - premierowy odcinek show już w środę 5 września. Emisja oczywiście w TVN.

Zobacz też: