Amelia Hamlin nie ma własnych ubrań? Dziewczyna Scotta Disicka znów pozuje w bieliźnie

2021-06-20 13:03 es
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Kilka dni temu dziewczyna Scotta Disicka przestała być nastolatką. Jednak nie liczcie, że z tego powodu Amelia Hamlin będzie inaczej prowadzić swój Instagram! Po raz kolejny celebrytka rozgrzała internet, publikując gorące fotki w bieliźnie. Nawet żartobliwie odniosła się do zarzutów, że nie ma własnych ubrań.

Odkąd Amelia Hamlin związała się ze Scottem Disickiem, zainteresowanie mediów jej osobą bardzo wzrosło. W ogóle popularność celebrytki poszybowała w górę. Obecnie jej instagramowy profil obserwuje 951 tysięcy osób! Fani zdążyli się przyzwyczaić, że Amelia Hamlin chętnie pozuje w bieliźnie.

Niedawno modelka skończyła 20 lat. Jednak fakt, że przestała być nastolatką wcale nie oznacza, że będzie prowadziła swój Instagram inaczej. Zobaczcie, jak zachwyca w bieliźnie!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Amelia Hamlin zapewnia fanów, że posiada ubrania

Dziewczyna Scotta Disicka tak często wzbudza fotki bez ubrań, że niektórzy zaczęli się martwić, czy w ogóle takowe posiada. Na najnowszym zdjęciu Amelia Hamlin także pozuje w bieliźnie. Błękitny zestaw wygląda na jej boskim ciele po prostu wspaniale!

Modelka zapozowała najpierw leżąc na łóżku, a później stojąc przy ścianie. W obu przypadkach wygląda zniewalająco! W opisie Amelia Hamlin żartobliwie zapewniła fanów, że ma się w co ubrać.

Wiem, o czym myślicie… i tak, mam własne ubrania. Po prostu wolę @bouxavenue.

Napisała Amelia Hamlin.

Pod fotką dziewczyna Scotta Disicka została zasypana komplementami.

- Wspaniała 😍😍

- Jesteś naprawdę piękna, mam nadzieję, że będziesz w jakimś show w telewizji, żebyśmy mogli lepiej cię poznać, trzymaj się

- Wszyscy wolimy Cię w bieliźnie 🔥❤️

- Zachwycająca 💙

Pisali obserwatorzy celebrytki.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

NAJNOWSZE