Amelia Hamlin zakochana po uszy! Scott Disick doceni TEN gest?

2021-04-19 15:00 AM
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Związek Amelii Hamlin i Scotta Disicka kwitnie. Mają co prawda krótki staż, ale wszystko wskazuje na to, że naprawdę poważnie o sobie myślą. Scott coraz częściej podkreśla, jak bardzo ceni ukochaną, a Amelia wymyśla coraz to lepsze dowody miłości.

Gdy Scott Disick zerwał z Sofią Richie i związał się z Amelią Hamlin fani jego nowy związek brali z przymrużeniem oka. Nikt wówczas nie wierzył, że celebryta ustatkuje się przy tak młodej partnerce. Przypomnijmy, że Amelia jest o 3 lata młodsza od Sofii, ma zaledwie 19 lat!

Różnica wieku nie przeszkadza jednak ani Amelii, ani Scottowi, który na każdym możliwym kroku zachwyca się nową ukochaną. Serce celebryty, młoda aktorka zdobyła przede wszystkim tym, że w przeciwieństwie do jego poprzedniej dziewczyny nie ogranicza mu kontaktów z Kourtney Kardashian i trójką ich dzieci.

>> Scott Disick trafił na tą jedyną? Amelia Hamlin bez problemu spełniła jego warunek!

Amelia Hamlin w oryginalny sposób wyznaje miłość Scottowi

Amelia Hamlin nie tylko w pełni stara się zrozumieć swojego chłopaka, ale także na wiele różnych sposobów próbuje mu pokazać, jak wielką miłością go darzy.

W czwartek na Insta Story Amelii pojawiała się fotka, na której pokazuje kilka bransoletek. Na jednej z nich wyraźnie widać napis „Scott”. Biała bransoletka nie tylko zdobi rękę aktorki, ale także wyraża wielką miłość, jaką darzy ukochanego.

Ciekawe tylko, czy Scott Disick doceni taki gest. A może tę bransoletkę dostała właśnie od niego? xD

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE