Córka Kylie Jenner wygląda jak mały Travis Scott. Tego podobieństwa nie da się ukryć

2021-04-13 12:32 kp
Travis Scott, Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Stormi Webster skończyła w lutym trzy lata i coraz bardziej widać po niej podobieństwo do jej słynnych rodziców. Gdy dziewczynka była mniejsza, fani długo dyskutowali o tym, po kim odziedziczyła urodę. Na najnowszym zdjęciu Stormi, którym pochwaliła się Kylie Jenner, trudno nie zauważyć, że to mały Travis!

Kylie Jenner jeszcze kilka lat temu nie mogła przypuszczać, że jej ulubioną towarzyszką do spędzania czasu będzie jej własna córka. Celebrytka długo uchodziło za nieszczególnie rodzinną fankę imprezowania, zatem gdy w 2017 roku zniknęła nagle z radarów, a media zaczęły donosić, że może być w ciąży, wiele osób spekulowało, że może nie odnaleźć się w macierzyństwie.

Dziś wiadomo, że tamte komentarze były błędne. Kylie Jenner zapałała do swojej córki ogromną miłością i dziś uwielbia chwalić się fanom momentami z córką i pokazywać, jak mała dorasta. Równie pozytywnie świat zaskoczył ojciec dziecka, Travis Scott. Również raper odnalazł w sobie pasję do ojcostwa i - choć nie jest już z Kylie Jenner - daje z siebie wszystko w opiece nad Stormi.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Stormi jak mały tata

W lutym Stormi obchodziła swoje trzecie urodziny. Dziewczynka jest coraz większa i tym samym coraz bardziej widać, którego z rodziców bardziej przypomina. A Kylie Jenner najwyraźniej pielęgnuje w niej to, co najlepsze, zarówno od mamy i taty - celebrytka często ubiera córkę tak, jak siebie, a tym razem zrobiła z niej... małego Travisa Scotta.

Na nowych zdjęciach na Instagramie Kylie Jenner Stormi ma zaplecione włosy w charakterystyczne warkoczyki, a do tego na sobie chłopięce bojówki i luźną koszulkę. Gdyby postawić obok Travisa Scotta, wyglądałaby dokładnie tak, jak on!

Zobaczcie sami:

Jaki ojciec, taka córka?

NAJNOWSZE