Amber Heard, Johnny Depp

i

Autor: Doug Peters/Press Association/East News, AP/Associated Press/East News

Amber Heard wyleci z obsady Aquaman 2? Ile podpisów zebrali już fani Johnny'ego Deppa?

2020-11-15 15:00

Wygląda na to, że nie tylko Johnny Depp ucierpiał na swoim przegranym procesie. Problemy może mieć także jego ex! Czy Amber Heard zostanie zwolniona z obsady filmu "Aquaman 2", podobnie, jak jej były mąż pożegnał się z trzecią częścią "Fantastycznych zwierząt"? Fani aktora założyli petycję o odebranie jego byłej żonie roli Mery, pod którą już w pierwszych dniach podpisało się milion osób! Ile podpisów zebrano do tej pory?

Producenci filmu "Aquaman 2" mają twardy orzech do zgryzienia. W drugiej części kasowego hitu miała ponownie pojawić się była żona Johnny'ego Deppa. Amber Heard zdążyła już nawet zapowiedzieć publicznie, że dołącza do obsady "Aquaman 2". Tymczasem w sieci trwa zbieranie podpisów pod petycją o USUNIĘCIE jej z listy aktorów tego filmu! 

Amber Heard wyleci z obsady Aquamana?

Petycja to oczywiście zemsta fanów Johnny'ego Deppa za to, że po przegranym procesie z tabloidem, który nazwał aktora "żonobijcą", producenci filmu "Fantastyczne Zwierzęta 3" zwolnili aktora z obsady. W odwecie oburzeni wielbiciele talentu Deppa utworzyli w sieci apel o wyrzucenie jego ex z obsady filmu "Aquaman 2". Petycja, która pojawiła się na stronie change.org cieszy się ogromną popularnością.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Petycja o usunięcie Amber Heard z obsady "Aquaman 2" ma jako wyznaczony cel uzbieranie 1,5 mln podpisów. Na chwilę obecną (niedziela 15 listopada) fanom Johnny'ego Deppa udało się ich zebrać ponad 1,3 mln!

Jak myślicie, producenci posłuchają apelu fanów Deppa? Podpisalibyście się pod petycją o usunięcie Amber Heard z obsady Aquamana?

Sonda
Była żona Johnny'ego Deppa powinna wylecieć z obsady?

ZOBACZ TEŻ:

Petycja o usunięcie Amber Heard z obsady Aquaman 2

i

Autor: change.org