Johnny Depp i Amber Heard

i

Autor: East News

Amber Heard oszukiwała? Przełom w sprawie Johnnego Deppa

2022-04-25 10:04

Słuchając oskarżeń Johnnego Deppa i Amber Heard, można zadać sobie pytanie jak w ogóle ta dwójka weszła w związek a do tego małżeński. Choć na samym początku tej mało przyjemnej historii Amber miała za sobą dość duże wsparcie środowisk feministycznych, tak teraz coraz bardziej traci na wiarygodności, a kłamstwa wytknęła jej w końcu... Ulubiona firma kosmetyczna. Aktorka jako dowód w sprawie przedstawiła kosmetyk, którym miała maskować siniaki powstałe wskutek przemocy. Zapomniała o jednym ważnym fakcie.

Przez 14 lat związku z Vanessą Paradis Johnny Depp nie zdecydował się na ślub. Dla Amber Heard zostawił swoje poprzednie życie i trwający ponad dekadę związek, a miłość do młodszej aktorki miała być tak silna, że po roku znajomości Depp dał się namówić na złożenie przysięgi na ślubnym kobiercu. Relacja nie przetrwała próby czasu - co więcej - dopiero po paru latach opinia publiczna dowiedziała się o tym, jak bardzo im się nie układało. Batalia sądowa trwa w najlepsze i media obiegają coraz to nowe rewelacje na temat tego, co jeszcze opowie o sobie ta dwójka.

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Amber Heard niezmiennie utrzymuje, że była ofiarą przemocy domowej. Oskarża Johnnego Deppa o to, że bił ją do tego stopnia, że była zmuszona do zakrywania siniaków przed wyjściem z domu. Już raz poddano wątpliwości istnienie siniaków Amber, jednak teraz pojawił się nowy dowód w sprawie. Adwokatka aktorki przyniosła na salę sądową paletkę korektorów Conceal + Perfect All-in-One Correcting Kit od marki Milani. Ukazując produkt zebranym na sali sądowej powiedziała, że Amber była zmuszona do noszenia produktu w torebce przez cały związek z Johnnym Deppem. W czym problem?

Przemoc, do której miało dochodzić w domu małżeństwa Heard Depp miała mieć miejsce w latach 2014-2016. Słynna dziś paletka, o której mowa na sklepowych półkach pojawiła się w 2017 roku. Informacja ta jest potwierdzona przez samą markę. Po kolejnej głośnej rozprawie na social mediach marki Milani pojawiło się nagranie, na  którym widać katalog marki z datą wydania tej konkretnej paletki. Opis wideo był równie wymowny: "Pytaliście nas... Dowody wskazują, że nasz Correcting Kit został wypuszczony w 2017 roku".

Sonda
Czy sądzisz, że aktor zdoła jeszcze wrócić na szczyt?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE