Alohomora! Oto wspólne zdjęcia gwiazd Harry'ego Pottera, które chcieliście zobaczyć [GALERIA]

2020-03-14 10:30 kp

Seria filmów o Harrym Potterze nie tylko przyniosła młodym aktorom wcielającym się w główne role światową sławę, ale i dała im prawdziwe przyjaźnie! Filmowy Harry, Hermiona, Ron, Draco, Ginny i inni dziś są już dorośli, jednak wciąż pozostają w kontakcie. I ku uciesze fanów, chętnie chwalą się w sieci fotkami z ich spotkań. Zobaczcie czarodziejską galerię!

Harry Potter to niezmiennie jeden z największych fenomenów światowej literatury dla młodzieży! Choć od premiery pierwszej książki o młodych czarodziejach minęło już ponad dwadzieścia lat, kolejne pokolenia dzieci zaczytują się w przygodach Harry'ego i jego przyjaciół. Na bazie książek gigantyczną popularność zdobyły także filmy, dziś będące już klasyką kina.

Dziś główni aktorzy grający w Harrym Potterze to oczywiście dorośli ludzie - Daniel Radcliffe ma 30 lat, Emma Watson - 29, Rupert Grint - 31, a Tom Felton - 32 lata. Mimo, że każdy z nich ma dziś swoje życie i pokierował swoją karierą w inną stronę, każde spotkanie z przyjaciółmi sprzed lat to dla aktorów ogromna przyjemność.

Gwiazdy Harry'ego Pottera na wspólnych zdjęciach

Ku uciesze fanów gwiazdy Harry'ego Pottera chętnie dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Zdecydowanie przewodniczy tu Tom Felton, czyli filmowy Draco Malfoy, na którego profilu na Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z kolegami z planu filmu. Najwięcej emocji wzbudzają niezmiennie jego fotki z Emmą Watson - fani od lat marzą o tym, by tych dwoje się zeszło ;)

Zobaczcie galerię wspólnych zdjęć gwiazd Harry'ego Pottera!

NAJNOWSZE