Allan Krupa, Bart Pniewski, Nicol Pniewska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@nicolpniewska Allan Krupa spotyka się z Nicol Pniewski

Gwiazdy

Allan Krupa w nowym związku. To córka znanego milionera. Kim jest Nicol Pniewska?

2024-02-16 11:44

Allan Krupa niedawno rozstał się z Angeliką Dziedzic, jednak szybko znalazł pocieszenie w ramionach innej dziewczyny. Jego obecną wybranką jest córka znanego influencera i milionera Barta Pniewskiego, Nicol, która podobnie, jak Allan Krupa działa w branży muzycznej.

Angelika Dziedzic i Allan Krupa tworzyli zgodną i wydawało się, że dobraną parę. Nastolatkowie zdążyli nawet ze sobą zamieszkać, i to według Edyty Górniak było powodem wielu problemów w ich związku - Oni trochę za wcześnie zamieszkali razem moim zdaniem. Gdyby mieszkali w innym miejscu i spotykali się na randki, to może by było inaczej, a tak mieli wspólną odpowiedzialność i tak dalej - powiedziała Edyta w jednym z wywiadów. Allan był gotowy oświadczyć się ukochanej, a nawet opowiadał o poważnych ślubnych planach. Wszystko jednak spełzło na niczym, a każde z nich poszło swoją drogą. Allan jednak szybko otarł łzy po rozstaniu i zaczął romansować z rok młodszą koleżanką po fachu, Nicol Pniewska, która przed rokiem nakręciła klip za 700 tys. złotych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski influencer spełnił muzyczne marzenie córki. 17-latka nową gwiazdą rapu

Allan Enso Krupa o singlu Lambada, byciu synem Edyty Górniak i porównaniach do Maty

Allan Krupa w zażyłej relacji z Nicol Pniewską - kim jest córka znanego influencera?

Nicole Pniewska to córka znanego z pokaźnej kolekcji butów sportowych influencera Barta Pniewskiego, na którego Instagramie można zobaczyć zdjęcia u boku takich gwiazd, jak Pharell Williams, Jared Leto, Usherem, Naomi Campbel czy Kim Kardashian. Jego 18-letnia córka, Nicol również nie stroni od mediów społecznościowych, na swoim profilu, który obserwuje ponad 60 tys. użytkowników publikuje liczne zdjęcia z życia prywatnego.

Już w lipcu tego roku na jej profilu pojawiła się pierwsza fotografia z synem Edyty Górniak, a w zeszły weekend spędzili wspólnie czas w Nicei, gdzie przy okazji wybrali się do lokalu wyborczego, aby wziąć udział w głosowaniu. Od dłuższego czasu również regularnie komentują wzajemnie swoje zdjęcia i wpisy. Nawet ich rodzice nie omieszkali pokusić się o przesłanie serduszek. Wygląda na to, że Allan i Nicole mają się ku sobie i choć jeszcze nie potwierdzili swojego związku, ich relacja jest bardzo zażyła i z pewnością kwestią czasu jest, kiedy obydwoje wyjawią, co tak naprawdę ich łączy.