Allan Krupa połączył siły z Marcinem Najmanem! Edyta Górniak pęka z dumy?

2021-10-29 12:44 AM

Co łączy Marcina Najmana i Allana Krupę? Odpowiedź jest jedna: muzyka. Marcin Najman, który próbował swoich sił w wielu branżach, ostatnio skupia się na sztukach walki i muzyce. On rapuje a syn Edyty Górniak, tworzy dla niego muzykę! Dream team?

Marcin Najman od lat obecny jest nie tylko w świecie sportu, ale także w polskim show biznesie. Nie tylko chętnie wchodzi na ring, ale również próbował sił w tanecznym show Taniec z gwiazdami. Z parkietem jednak niespecjalnie się polubili.

Po wielu poszukiwaniach Najman postanowił skupić się na sporcie i muzyce. W przerwach między walkami rapuje. Jak mu idzie? To już pozostawiamy do Waszej oceny.

Marcin Najman łączy siły z Allanem Krupą

Edyta Górniak może być mega dumna ze swojego syna. Allan powoli rozkręca swoją karierę i robi coś, co od dawna sprawia mu wielka radość.

Nie do dzisiaj wiadomo, że młody Krupa marzy o związaniu się z muzyką. 17-latek jakiś czas temu oznajmił, że nie zamierza iść na studia ani nawet przestępować do matury. Jego celem jest skupienie się na muzyce. O swoich dokonaniach często mówi swojej mamie.

Teraz Edyta Górniak z pewnością pieje zachwyty nad synem. W sieci pojawił się teledysk promujący dzisiejszą walkę Marcina Najmana. 29 października zawodnik MMA na ringu spotka się z Ryszardem Dąbrowskim znanym z programu „Chłopaki do wzięcia”. W utworze Najman rapuje do muzyki stworzonej przez Allana.

Teledysk znajdziecie poniżej, dajcie znać, jak Wam się podoba? Wróżycie Allanowi muzyczną karierę?

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Zobacz też:

NAJNOWSZE