Allan Krupa

i

Autor: AKPA Allan Krupa chciał przejść na islam

Gwiazdy

Allan Krupa chciał przejść na islam. "Sporo mógłbym się nauczyć..."

2023-10-02 12:53

Allan Krupa coraz częściej wypowiada się publicznie. W jednym z wywiadów zabrał głos na temat swojej wiary. Młody raper wyznał, że w pewnym okresie swojego życia myślał, aby zostać muzułmaninem.

Allan Krupa w ostatnim czasie bardzo chętnie udziela wywiadów i bardzo zaskakuje swoimi wypowiedziami. W podcaście Żurnalisty szczególnie dał się ponieść rozmowie. Zdradził m. in., że 100 tys. złotych to dla niego odpowiednia kwota, aby godnie żyć. Oprócz tego zdradził również, że w pewnym momencie życia poważnie myślał o zmianie religii na islam.

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA

Allan Krupa przejdzie na islam?

19-latek coraz mocniej angażuje się w działalność muzyczną i odnosi zawodowe sukcesy, a jego życie zawodowe i osobiste staje się tematem medialnych spekulacji. W jednym z ostatnich wywiadów podzielił się swoimi rozważaniami na temat wiary. Okazuje się, że w jego pojawiła się myśl, aby przejść na islam.

Myślałem, żeby zostać muzułmanem. Wiem, że się śmiejesz teraz, ale miałem przez chwilę taką myśl. Znaczy, od razu nie podjąłbym pochopnie takiej decyzji, tylko musiałbym przeczytać Koran najpierw - i to ze trzy razy, żeby zrozumieć na pewno. Ale miałem taką myśl, ale to tylko jakby… nie ze względu, żeby czcić kogoś, tylko z tego co słyszałem, w Koranie jest dużo takich fajnych lekcji, które mogłyby mi się przydać w życiu i po prostu sporo mógłbym się nauczyć z tej książki - powiedział w rozmowie z Żurnalistą.