Alicia Keys od lat się nie maluje. Dziś kończy 39 lat i wygląda pięknie

2020-01-25 8:00 kp

Gdy w 2016 roku Alicia Keys wystąpiła bez makijażu w sesji na potrzeby swojej nowej płyty, w jej życiu doszło do niezwykłych zmian. Wokalistka odważyła się pójść za głosem serca i pokazać światu prawdziwe JA - i do teraz jest temu wierna! Teraz gwiazda kończy 39 lat i ani myśli zmieniać swojego podejścia do make upu.

Alicia Keys obchodzi 39. urodziny! Wokalistka od początku kariery zachwyca fanów niezwykłą urodą, potężnym głosem i ogromną wrażliwością, a jej koncerty to dla słuchaczy prawdziwe przeżycie. Swoją sławę Alicia Keys wykorzystuje również w ważnych celach - na przykład uświadamiając kobietom, że bez względu na to, jak wyglądają - są piękne!

W 2016 roku Alicia Keys podjęła jedną z najgłośniejszych decyzji w jej życiu - przestała się malować. Czy bez makijażu wygląda staro i nieatrakcyjnie? Wręcz przeciwnie!

Alicia Keys świętuje urodziny

Alicia Keys po raz pierwszy wystąpiła bez makijażu w sesji na okładkę swojej płyty z 2016 roku. Jak wspominała w wywiadach, na plan zdjęciowy przyszła prosto z siłowni, a gdy zobaczyła ją jej fotografka, uznała, że właśnie w takiej naturalnej wersji Alicia powinna zapozować. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, a Alicia Keys poczuła w końcu, że NIE MUSI się malować, jeśli nie ma na to ochoty.

To nie ma to nic wspólnego z makijażem ani jego brakiem. Ma to związek z tym, kim jesteś, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze, jak chcesz to wyrazić, a nawet zadajesz pytania - co czuję? Jak się czuję dobrze? I to powinnaś zrobić. Uwielbiam mój błyszczyk do ust, uwielbiam róż, uwielbiam kredkę do oczu. To nie o to chodzi. Jednocześnie nie chcę czuć się widzianym zmuszona - muszę to zrobić.

- wyjaśniała gwiazda.

Dzisiaj Alicia Keys konsekwentnie maluje się tylko wtedy, gdy chce. Nie zobaczymy jej już jednak w grubej warstwie make upu, do jakiego przyzwyczaiły nas inne gwiazdy. Na oficjalne gale Alicia lubi delikatnie podkreślić oko, ale nigdy nie zakrywa całej twarzy podkładem. Wygląda tak, jak każda "zwyczajna" kobieta, a nie celebrytka, która spędziła dwie godziny na fotelu makijażysty - a efekt jest rewelacyjny!

Warto dodać, że kilka dni temu artystka zrobiła wspaniały prezent swoim polskim fanom i ogłosiła koncert w Polsce. Alicia Keys wystąpi 20 lipca 2020 roku w Krakowie.

Tymczasem z okazji jej 39. urodzin życzymy jej kolejnych lat bez spotkań z makijażystami ;) Zobaczcie zdjęcia Alicii Keys z ostatnich miesięcy!

Zobacz też:

NAJNOWSZE