Alicia Keys i Swizz Beatz świętują 10. rocznicę ślubu! Pamiętacie tę ceremonię?

2020-08-01 10:30 KP
Alicia Keys i Swizz Beatz
Autor: Invision/Invision/East News

Ten weekend mija Alicii Keys i Swizzowi Beatzowi pod znakiem świętowania. Para obchodzi właśnie 10. rocznicę ślubu i nie ma wątpliwości, że w specjalny sposób uczciła ten wspaniały moment. Nie ma wątpliwości, że wokalistka i raper to jedno z najbardziej zgranych małżeństw w świecie showbiznesu - z przyjemnością się na nich patrzy. A pamiętacie, jak wyglądał ich ślub?

Alicia Keys i Swizz Beatz powiedzieli sobie TAK 31 lipca 2010 roku podczas cichej ceremonii wśród rodziny i przyjaciół. Ślub odbył się w niezwykłych, jak na celebrytów okolicznościach - para urządziła go we własnym domu nad brzegiem morza Śródziemnego, a sama Alicia Keys była wtedy w zaawansowanej ciąży. Do dziś w sieci pojawiło się zaledwie kilka zdjęć z tamtego dnia, a przebieg wesela to już słodka tajemnica jego uczestników.

Swiss Beatz i Alicia Keys po raz pierwszy pokazali się razem w 2009 roku. Co ciekawe, para poznała się przez wspólnych znajomych jeszcze jako nastolatkowie - musiało minąć jednak trochę czasu, aż coś do siebie poczuli. Krótko po ślubie, w październiku 2010 roku na świat przyszedł ich syn, Egypt Daoud Dean. W grudniu 2014 roku zakochani powitali na świecie drugie dziecko, syna Genesisa Ali Deana.

Sonda
Jak Ci się podoba Alicia Keys bez makijażu?

Alicia Keys i Swizz Beatz świętują rocznicę ślubu

Podczas ślubu Alicia Keys wystąpiła w jedwabnej sukni na jedno ramię projektu Wery Wang i z bukietem kalii. Ślubu parze udzielił ich dobry przyjaciel, Deepak Chopra.

Lubicie tę parę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
sweet love + summer vibes 💜💜💜 Post udostępniony przez Alicia Keys (@aliciakeys)
NAJNOWSZE