Aleksandra Szwed w ciąży w całej okazałości. W końcu zapozowała "oficjalnie"!

2021-06-15 7:52 kp
Aleksandra Szwed
Autor: WBF

Aleksandra Szwed długo utrzymywała przed fanami w tajemnicy swoją drugą ciążę. Gdy aktorka dodała pierwsze zdjęcie z brzuszkiem w Prima Aprilis, większość internautów uznała, że to żart. Tymczasem gwiazda naprawdę przygotowuje się do powitania swojego drugiego dziecka. Właśnie pokazała pierwsze zdjęcie "w całej okazałości"! Wygląda kwitnąco.

Aleksandra Szwed na co dzień bardzo dba o swoje życie prywatne. Gwiazda, choć jest aktywna w sieci, bardzo skrupulatnie wybiera treści, jakimi dzieli się ze swoimi fanami. Aktorka nie unika prywatnych zdjęć, jednak nie podaje internautom na talerzu wszystkich informacji o sobie. I tak było chociażby w przypadku jej drugiej ciąży.

Choć pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka Aleksandra Szwed pokazała już 1 kwietnia, fani długo nie wiedzieli, czy nie był to primaaprilisowy żart. Od tamtego czasu aktorka kilka razy dodawała kolejne, ciążowe ujęcia, jednak dopiero teraz możemy naprawdę zobaczyć, że ciąża jej służy. Gwiazda zapozowała do uroczego zdjęcia na łonie przyrody i pokazała swoje krągłości w całej okazałości.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Aleksandra Szwed w drugiej ciąży

Szczegóły dotyczące drugiej ciąży Aleksandra Szwed pozostawia dla siebie. Gwiazda dotąd w żaden sposób nie komentowała faktu, że spodziewa się drugiego dziecka. Nie zdradziła też terminu porodu czy płci malucha. Fanom muszą wystarczyć więc urocze ujęcia z brzuszkiem, jak to, które trafiło na jej Instagram ostatnio.

Na zdjęciu Ola zapozowała w białej sukience w czarne plamki, a z hasztagów możemy wywnioskować, że gwiazda odwiedziła w takiej stylizacji swoją teściową.

Zobaczcie zdjęcie!

NAJNOWSZE