Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

i

Autor: WBF

Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z przerobionego zdjęcia. „Laski, wyluzujcie”

2021-11-19 10:12

Instagramowe życie nijak ma się do tego realnego, w którym pojęcie „idealne” nie istnieje. Niektórzy o tym mocno zapominają i na każdym kroku wytykają gwiazdom użycie retuszu. Teraz krytyka spadła na Aleksandrę Kwaśniewską.

Aleksandra Kwaśniewska dzięki social mediom dała się poznać, jako mega sympatyczna i przede wszystkim mająca poczucie humoru osoba. Z mężem Kubą Badachem dobrali się idealnie, oboje rozbrajają internautów poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Ale czasem granice zostają przekroczone, wówczas Ola Kwaśniewska musi interweniować.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieli ostatnio co świętować. Para już jakiś czas temu połączyła siły i wspólnie pracowali na zawodowy sukces. Wysiłek się opłacił, bo para została mocno doceniona. Kuba śpiewa, a Ola pisze mu teksty. Czy można wyobrazić sobie lepszy duet?

Niedawno płyta Oldschool pokryła się złotem, a teraz nagrodzono ją platyną!

Sukcesem prezenterka pochwaliła się na Instagramie, załączając fotkę z platynowym krążkiem. Szybko posypały się gratulacje. Jednak internauci nie byliby sobą, gdyby nie wbili szpili. Wśród wielu pozytywnych wpisów, znalazło się kilka negatywnych. Co nie spodobało się hejterom?

Niektórzy zwrócili uwagę na zbyt mocny retusz Oli na fotce

- Chce się szczupłej twarzy, a tu się nie da

- Faceapp wjechał trochę za mocno

- brzmiały komentarze.

Chociaż tego typu komentarzy nie było dużo, to nie umknęły one uwadze dziennikarki. Na Insta Story zaapelowała do internautek.

Dżizaz, laski, wyluzujcie. Zdjęcie przepuszczone przez preset, bo w oryginale ciemne, pomarańczowe i niewyraźne

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska „mamą roku”. TE fotki rozbawią Was do łez!