Aleksander Doba nie żyje! Rodzina żegna podróżnika

2021-02-23 13:28 kp
Aleksander Doba nie żyje
Autor: WBF

Aleksander Doba nie żyje - ta niezwykle smutna wiadomość dotarła do nas we wtorkowe popołudnie. Słynny podróżnik był niezwykle ceniony za swoje wyczyny i lubiany za pogodny charakter i dystans do świata. O śmierci Aleksandra Doby poinformowała jego rodzina. Podróżnik miał 74 lata.

Zmarł Aleksander Doba, jeden z najpopularniejszych i najbardziej niezwykłych polskich podróżników ostatnich lat. Kajakarz zdobył sławę, gdy jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki. Jego wyczyn opisywały nie tylko polskie media. W 2015 roku otrzymał tytuł Podróżnika Roku National Geographic.

Podróżnik wystąpił też w show TVN Agent-gwiazdy 4, gdzie zdobył sympatię sporej części widzów.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Aleksander Doba nie żyje

Informację o śmierci Aleksandra Doby na jego oficjalnym profilu na Facebooku podała we wtorek jego rodzina. Jak się dowiadujemy z wpisu, Aleksander Doba zmarł podczas wyprawy na Kilimandżaro.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. zmarł śmiercią podróżnika zdobywając najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro spełniając swoje marzenia.Pogrążona w żalu żona, synowie, synowe i wnuczki.

- czytamy.

Aleksander Doba zmarł 22 lutego 2021 roku. Miał 74 lata.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego zmarł wielki kajakarz Aleksander Doba. zmarł śmiercią podróżnika...Opublikowany przez Aleksandra Dobę Wtorek, 23 lutego 2021
NAJNOWSZE