Tomasz Kammel odpowiedział na komentarze internautów! Odejdzie z TVP?

2021-02-23 8:20 kp
Tomasz Kammel
Autor: WBF

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej wiele osób zastanawia się, czy w jej ślady pójdzie jej partner z Pytania na śniadanie, Tomasz Kammel. Prezenter od wielu dni zasypywany jest pytaniami internautów, jednak dotąd pozostawiał je bez odpowiedzi. Pod ostatnim postem znalazł się jednak jego komentarz na ten temat.

Odejście Marzeny Rogalskiej z Pytania na śniadanie wzbudziło ogromne emocje wśród fanów i przeciwników Telewizji Polskiej. Z pracy dla TVP w ostatnim czasie rezygnuje coraz więcej gwiazd, a ci, którzy wciąż tam pozostają, muszą mierzyć się z wieloma komentarzami krytykującymi ich decyzję.

Wystarczy wspomnieć tu niedawny transfer Agustina Egurroli do show Dance, Dance Dance, który spotykał się z ostrą krytyką przeciwników TVP. Choreografa skrytykowała na Instagramie chociażby Kinga Rusin, która na swoim Instagramie po materiale na temat Egurroli w Wiadomościach wprost napisała: "Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą!".

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Tomasz Kammel odejdzie z TVP?

Od wielu dni z pytaniami o pracę w TVP mierzy się Tomasz Kammel. Po tym, jak ze stacją pożegnała się Marzena Rogalska, część fanów prezentera oczekuje, że również on odejdzie z Telewizji Polskiej. Pod każdym postem na jego Instagramie pojawiają się dziesiątki komentarzy z takimi sugestiami.

Jak zauważyła Interia, pod ostatnim postem znalazł się też komentarz Tomasza Kammela. Dziennikarz zapytał pod zdjęciem swoich fanów

Co ja mam dzisiaj robić?-cardio?-siła?-rozciąganie?-kanapa?

- na co tradycyjnie otrzymał już sporo odpowiedzi typu: "Odejść z TVP". Gdy jeden z internautów napisał: "Przemyśleć, czy warto dalej pracować dla TVP PiS", zgodnie z relacją Interii gwiazdor odpowiedział mu:

Czyżby autor naszych pięknych czołówek?

- sugerując, że cała sprawa to tak naprawdę prowokacja.

Tym samym można chyba przyjąć, że Tomasz Kammel nie ma planach rozstania z Telewizją Polską.

NAJNOWSZE