Shawn Mendes i Camila Cabello romansowali już w 2015?! Wokalista ogląda ich stary wywiad

2020-12-08 20:03 es
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: CAMA, VAEM/Backgrid/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello to dzisiaj jedna z najsławniejszych par w całym show-biznesie! Media i fani śledzą każdy ich krok. Ale przecież nie zawsze tak było. Na początku znajomości para ukrywała swoje uczucia. W 2015 wyparli się miłości! Teraz Shawn Mendes ogląda stary wywiad i myśli inaczej.

Shawn Mendes i Camila Cabello zadebiutowali jako para w ubiegłym roku. Romantyczny kawałek Seniorita połączył ich na dobre! Chociaż staż mają nie długi, to są jedną z najsławniejszych par w show-biznesie. Cokolwiek robią, cieszy się to ogromnym zainteresowaniem.

Dzisiaj Shawn Mendes i Camila Cabello otwarcie mówią o swoich uczuciach. Nie zawsze tak było! W poniedziałkowym odcinku The Late Late Show With James Corden wystąpił Shawn Mendes. Prowadzący pokazał mu wywiad z 2015 roku. Zobaczcie jego reakcję!

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Shawn Mendes kochał Camilę Cabello już lata temu

W 2015 roku James Corden gościł w swoim programie parę "przyjaciół." A przynajmniej tak nazywali siebie wtedy Shawn Mendes i Camila Cabello. Dziennikarz miał nosa i ostro ich przycisnął, pytając, czy są parą. Chociaż słowami zaprzeczali, to ich mowa ciała mówiła zupełnie coś innego... Minęło kilka lat i proszę bardzo!

W poniedziałkowym odcinku Shawn Mendes obejrzał wywiad z 2015. Nieźle się uśmiał! Muzyk przyznał też, że kłamał.

- Nawet nie zaakceptowałem, że byłem w niej całkowicie zakochany przez kolejne trzy lata po tym momencie, ale to jest tak oczywiste na mojej twarzy.

Przez kolejne lata po tamtym wywiadzie Shawn Mendes zbierał się na odwagę, by zrobić coś ze swoimi uczuciami. Chyba było warto ;)

Shawn Mendes - quiz. Jak dobrze znasz płytę Wonder?

Pytanie 1 z 8
Czy Shawn Mendes posiada tatuaż związany z płytą?
NAJNOWSZE