Agustin Egurrola został ojcem! Znamy imie i płeć. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

2021-03-07 11:55 es
Agustin Egurrola
Autor: WBF Agustin Egurrola

W ostatnim roku Agustin Egurrola zmienił swoje życie. Choreograf wziął ślub z tajemniczą Dianą. Niedługo później dowiedzieliśmy się, że para będzie mieć dziecko. Właśnie dziś Agustin Egurrola został ojcem! Świeżo upieczony tata podzielił się z fanami pierwszy zdjęciem maluszka. Zdradził też imię i płeć!

W ostatnim czasie Agustin Egurrola zaskakuje swoich fanów newsami z życia prywatnego. Zupełnie niespodziewanie choreograf opublikował zdjęcia... z własnego wesela. Okazuje się, że latem Agustin Egurrola wziął ślub z tajemniczą Dianą.

Państwo młodzi nie próżnowali, bo niedługo później okazało się, że Agustin Egurrola będzie miał dziecko. Czas szybko zleciał, bo już dziś możemy zobaczyć zdjęcia dziecka Agustina Egurroli!

Agustin Egurrola został ojcem

Dobrą nowiną choreograf pochwalił się na Instagramie. Agustin Egurrola został ojcem 7 marca. Diana urodziła dokładnie o 1:37, Agustin Egurrola ocenił, że "mama spisała się na medal 🥇"!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Poza wiadomością, że Agustin Egurrola został ojcem, dowiadujemy się także, że na świat przyszedł mu syn. Chłopczyk nazywa się Oscar Agustin Egurrola.

Świeżo upieczony tata pokazał także zdjęcia!

NAJNOWSZE