Agnieszka Kotońska

i

Autor: Materiały Prasowe

Agnieszka z Gogglebox gotowa na święta! Fani: Co się stało z twarzą?

2021-12-08 6:08

Agnieszka Kotońska od początku swojej przygody z programem Gogglebox zmieniła się nie do poznania. Pod najnowszym filmikiem, w którym świątecznie ‘przystrojona’ celebrytka tańczy nie mogąc doczekać się na święta, pojawiło się sporo komentarzy dotyczących zmian, które zaszły w wyglądzie Agnieszki. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Kotońska z mężem i synem od wielu lat występują w programie Gogglebox, który można oglądać na antenie TTV i w Player.pl. Format jest bardzo prosty. Uczestnicy oglądają wybrane programy, filmy czy seriale w swoich mieszkaniach i na bieżąco komentują to, co widzą na ekranach telewizorów. Widzowie uwielbiają ten format przede wszystkim za naturalność uczestników. 

Od początku swojej przygody z programem Gogglebox Agnieszka Kotońska naprawdę się zmieniła. Zrzuciła kilka kilogramów, przefarbowała włosy… Zmieniła się również jej twarz. 

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Pod najnowszym filmikiem, który Agnieszka zamieściła na Instagramie pojawiło się kilka komentarzy odnoszących do jej wyglądu. Świątecznie wystylizowana Agnieszka czyni wygibasy przed kamerą. Tańczy, uśmiecha się. Po prostu fajna, przedświąteczna zabawa. Fani zwrócili jednak uwagę na twarz celebrytki. 

- Ooo matko co Ci sie z twarzą stało? cos poszło nie tak?

- Pewne rzeczy w pewnym wieku już nie wypadają

- A tak się Pani zarzekała, że koniec z filtrami ?

- Ojoj trochę się znów przytyło a twarz? Nie ma już w niej nic naturalnego?

czytamy w komentarzach. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?