Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: WBF

Marina Łuczenko przeszła poważną operację. "Tydzień turbo ciężki"

2021-12-07 15:50

Marina Łuczenko chętnie korzysta z social mediów. Ostatnio głównie promuje tam nową piosenkę. Jednak tym razem opublikowała niepokojący post. Dowiadujemy się z niego, że Marina miała operację i to jak sama pisze - poważną. Jak czuje się żona Wojtka Szczęsnego?

Marina Łuczenko zyskała sławę głównie jako WAG. Jednak żona Wojtka Szczęsnego ciężko pracuje na swój własny sukces. Ostatnio wydała imprezową piosenkę Lip Gloss. Przebrana za Arianę Grande wokalistka kusiła w teledysku rodem z USA.

Później bardzo intensywnie promowała kawałek, testując przy tym cierpliwość męża. Teraz Marina opublikowała na Instagramie kolejny post w imponującej stylizacji. Jednak zamiast promocji piosenki, napisała coś niepokojącego.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Marina miała poważną operację.

Gwiazda jest w stałym kontakcie z fanami. Na dobre i złe... W tym przypadku niestety chodzi o to drugie.

Marina poinformowała obserwatorów, że miała operację!

Kochani u mnie ostatni tydzień turbo ciężki. Musiałam przejść poważna operacje. Znacie mnie i wiecie , że nie lubie narzekać i zawsze informuje Was o moich trudnościach po fakcie.Mam się już lepiej , od kilku dni jestem w domu.

Gwiazda napisała, że swoją historię być może opowie, gdy będzie mieć więcej odwagi. Teraz jednak zachęca fanów do regularnych badań.

Dziś patrze na ten filmik i afirmuję.Nie wiem ile mi zajmie dojście do siebie, ale mentalnie już tam jestem.??‍♀️

Zakończyła optymistycznie Marina.

Hotplota.pl życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?