Agnieszka Woźniak-Starak WRACA DO PRACY! Poprowadzi program w radiu!

2020-02-23 13:00 DR
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: wbf

Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas postanowiła odpuścić sobie pracę. Wszystko przez tragiczne wydarzenia w jej życiu prywatnym. Jednak teraz dziennikarka ogłosiła bardzo dobrą wiadomość. Wraca do pracy. Co będzie robiła? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą bardzo trudny czas w życiu prywatnym. W wypadku na jeziorze zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka bardzo długo nie mogła dojść do siebie. W związku z tymi wydarzeniami postanowiła ograniczyć swoją aktywność zawodową do minimum. Na jakiś czas zniknęła też z mediów społecznościowych. Po kilku tygodniach wróciła i pokazywała tam przede wszystkim swoje zdjęcia z gór, które – jak podkreśla – bardzo lubi. Na najnowszej fotce widać Agnieszkę w kombinezonie narciarskim. Ciekawszy jest jednak opis.

Agnieszka zdradza, że wkrótce wróci do pracy.

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned

Według informacji Super Expressu Agnieszka będzie prowadziła audycję, w której ma poruszać kobiece tematy. Pod postem wypowiedziały się koleżanki dziennikarki z telewizji TVN – między innymi Anna Kalczyńska czy Kinga Rusin.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE