Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się z Edwardem Miszczakiem! Wraca do telewizji?

2020-08-02 10:34 RD
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak powoli dochodzi do siebie po tragicznych wydarzeniach w jej życiu. Ostatnio dziennikarka spotkała się z dyrektorem programowym telewizji TVN, Edwardem Miszczakiem. Czy to oznacza, że Agnieszka planuje powrót przed kamerę? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą bardzo trudny czas. Pod koniec sierpnia ubiegłego roku mąż dziennikarki, Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Po tym Agnieszka w stu procentach zrezygnowała z pracy. Na dłuższą chwilę zniknęła również z mediów społecznościowych. Był to dla niej bardzo ważny czas, ponieważ niejednokrotnie dziennikarka podkreślała, że bardzo kochała Piotra. Po kilku tygodniach Agnieszka wróciła do mediów społecznościowych. Bardzo powoli i ostrożnie wracała również do życia towarzyskiego. Zaczęła również pracę w radiu. Tam prowadzi swoją autorską audycję.

Niewykluczone, że Agnieszkę Woźniak-Starak niedługo będzie można zobaczyć również w telewizji. Jak informuje Super Express dziennikarka spotkała się niedawno z dyrektorem programowym telewizji TVN, Edwardem Miszczakiem. Na dowód dziennikarze prezentują zdjęcia z tego spotkania.

W tym tygodniu dyrektor i Woźniak-Starak spotkali się na kawę i długo rozmawiali o powrocie Agnieszki do telewizji. Jak udało nam się ustalić, prezenterka na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoim przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy

informują dziennikarze SE.

Czekacie na powrót Agnieszki?

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE