Agnieszka Woźniak-Starak na obiedzie z… szefem! TA fotka jest HITEM!

2022-01-17 11:52 AM
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie pokazała, jak spędziła niedzielę. Fotka, jaką zaprezentowała w social mediach szybko stała się hitem!

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek. Można ją oglądać na antenie TVN, w programie Dzień Dobry TVN, gdzie razem z Ewą Drzyzgą tworzy jeden z duetów prowadzących.

Agnieszka Woźniak-Starak na obiedzie z szefem

Na swoim Instagramie prezenterka lubi przeplatać życie zawodowe i prywatne, chętnie publikując kadry np. ze spaceru z ukochanymi psami, czy z branżowych eventów.

Ostatnia fotka, jaka pojawiła się na profilu, wzbudziła spore zamieszanie. Agnieszka pokazała obiad z… szefem! Nie trzeba być mocno zorientowanym w medialnym świecie, żeby wiedzieć, że szefem Woźniak-Starak jest Edward Miszczak i to właśnie w jego towarzystwie Agnieszka zjadła niedzielny obiad.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?

Ale nie dosłownie. Cały hit polega na tym, że prezenterka opublikowała zdjęcia, na którym widzimy siedzącą w restauracji Agnieszkę, a w tle zdjęcie Miszczaka!

Niedzielny obiad z… szefem 😂

- podpisała post.

Zobacz też: podróże Ani Wendzikowskiej

NAJNOWSZE