Doda zaliczyła pierwsze MORSOWANIE! Pokazała fotkę

2022-01-17 9:52 AM
Doda
Autor: WBF

Morsowanie to od kilku ostatnich lat coraz bardziej popularna zimowa rozrywka. W sezonie zimowym social media zalewane są zdjęciami ludzi kąpiących się w jeziorach czy stawach przy naprawdę niskich temperaturach. Wśród miłośników tej atrakcji nie zabrakło też gwiazd. Doda również rozpoczęła swoją przygodę!

W kwestii morsowania świat jest podzielony. Jedni chętnie wskakują do lodowatej wody, a inni nie wyobrażają sobie zdjąć kurtki na mrozie. XD Choć nadal jest grupa, która twierdzi, że wchodzenie przy niskich temperaturach do wody jest kompletnie bez sensu, to miłośników morsowania wciąż przybywa.

Jedni robią to regularnie, inni kończą na jednym razie.

Zwolenników morsowania nie brakuje też wśród gwiazd. Jedną z osób, które w tym roku po raz pierwszy dały się namówić na wejście do zimnej wody, jest Doda. Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie na tle wody wraz z dwiema koleżankami. Wszystkie w strojach kąpielowych. To może oznaczać tylko jedno: MORSOWANIE!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jak według pierwszych doniesień będzie wyglądał ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera?

Pierwsze morsowanie za mną! 🥶💜jak chcecie się ze mnie pośmiać to zapraszam na moje instastory z dziś 🤦🏼‍♀️

- pisała na Instagramie.

Doda wszystko relacjonowała na Insta Story. Początkowo nie było łatwo, ale później jak sama przyznała, było już całkiem nieźle. Piosenkarka w wodzie wytrzymała 4 minuty.

Sądząc po jej reakcji, podejrzewamy, że na jednym razie się nie skończy! ;)

NAJNOWSZE