Agnieszka Włodarczyk wraca do pracy? Ma na siebie inny plan. „Zostałam influencerką”

2021-09-16 11:49 AM
Agnieszka Włodarczyk
Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk w lipcu tego roku została mamą. Na świat przyszedł jej pierwszy synek Milan, którego ojcem jest triathlonista Robert Karaś. Teraz aktorka na Instagramie zdradziła, czy ma zamiar wrócić do pracy i czym zamierza się zajmować. Odpowiedź może szokować!

Media chętniej niż o rolach Agnieszki Włodarczyk, rozpisywały się na temat jej życia prywatnego. Przypomnijmy, że aktorka, będąc w związku z Mikołajem Krawczykiem, wzbudzała ogromne zainteresowanie.

To jednak już przeszłość, bo od roku jest szczęśliwa z triathlonista Robertem Karasiem. Para w lipcu doczekała się pierwszego dziecka. Od tego czasu, Włodarczyk w social mediach chętnie dzieli się ze światem prywatnymi momentami i wieloma przemyśleniami np. tymi dotyczącymi karmienia dziecka piersią.

Agnieszka Włodarczyk została influencerką

Teraz w obszernym poście na Insta, Agnieszka napisał, jaki ma na siebie plan. Czy wraca do pracy? Nic z tych rzeczy! Planuje za to karierę jako influencerka.

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem🤷‍♀️Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem:)Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co?Póki co, nie chcę inaczej😜Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie:)

Widzicie ją w tej roli, czy jednak wolelibyście oglądać ją na ekranie telewizora?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
NAJNOWSZE