Marianna Schreiber pożegnała się z Top Model! Napisała długą wiadomość

2021-09-16 9:03 AM
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Marianna Schreiber, o której głośno jest za sprawą Top Model, niestety pożegnała się z programem. O tym jak ta przygoda wpłynęła na jej życie, napisała na Instagramie. Udział w programie był krótki, ale za to wiele zmienił.

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno tuż po pierwszym odcinku 10 edycji Top Model. Kobieta zgłosiła się do programu bez żadnego wsparcia ze strony bliskich. Jak się później okazało, jest żoną jednego z polityków z ramienia PiS. Po jej odcinku w sieci zawrzało.

Media rozpisywały się o aspirującej modelce, a ta chętnie publikowała w social mediach odważne zdjęcia. Jak teraz potoczy się jej kariera?

Marianna Schreiber odpadła z Top Model

Choć Marianna Schreiber szybko pożegnała się z programem i z pewnością nie zdążyła jeszcze pokazać na co ją stać, to w obszernym poście na Instagramie zdradziła, że program nie tylko dał jej odwagę, ale także otworzył wiele drzwi, które wcześniej były dla niej zamknięte.

@topmodelpolskatvn otworzył mi drzwi do ścieżki, którą teraz idę. Zmienił moje decyzje i cele. Nauczył mnie otwartości i odwagi. Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział…intensywny (w tv widzimy przyspieszenie level hard) choć krótki, nie robiłabym tego co robię teraz.  

– brzmiał fragment wpisu.

Wygląda więc na to, że Marianna dopiero się rozkręca. Jesteście gotowi?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE