Agnieszka Radwańska potwierdziła płeć dziecka! Kiedy urodzi?

2020-06-29 10:42 mm
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Autor: WBF

Czy Agnieszka Radwańska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Już wszystko jasne! Tenisistka właśnie ujawniła płeć dziecka podczas baby shower! Agnieszka Radwańska pokazała na Instagramie zdjęcia z mini imprezy. Narodziny pierwszego dziecka Isi lada moment!

Agnieszka Radwańska przygotowuje się do nowej życiowej roli - lada moment "emerytowana" najlepsza polska tenisistka zostanie mamą. Do narodzin dziecka Agnieszki Radwańskiej odliczamy już dosłownie ostatnie dni!

W miniony weekend Isia urządziła modne ostatnio zwłaszcza wśród celebrytów "baby shower". Na zaproszenie tenisistki odpowiedziało kilka jej przyjaciółek oraz siostra Urszula. Podczas imprezy Agnieszka Radwańska zdradziła fanom imię dziecka!

BABY SHOWER AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ

Na baby shower Agnieszki Radwańskiej pojawiły się m.in. Klaudia Jans-Ignacik i Marta Domachowska. Przyszła mama pokazała fotki z imprezy na swoim Instagramie.

Baby shower❤🤰 #zmoimidziewczynami #pieknepopoludnie #wspaniałaekipa #bedziechlopak
#babyshower #greatafternoon #lovemygirls #besttime #itsaboy 💙

- napisała przy zdjęciach z baby shower Agnieszka Radwańska, zdradzając tym samym, że już lada moment zostanie mamą CHŁOPCA!

KIEDY AGNIESZKA RADWAŃSKA URODZI PIERWSZE DZIECKO?

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt odliczają do narodzin swojego dziecka prawdopodobnie już ostatnie dni. Baby shower to impreza tradycyjnie organizowana na krótko przed porodem, a to znak, że synek Agnieszki i Dawida przyjdzie na świat już naprawdę niedługo.

Niestety Agnieszka Radwańska od samego początku ciąży zdradza niewiele szczegółów i podobnie jest z terminem porodu - planowana data narodzin dziecka Agnieszki i Dawida wciąż pozostaje dla fanów tajemnicą.

NAJNOWSZE