Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

i

Autor: WBF

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt grają w tenisa W SALONIE! Zabawne WIDEO!

2020-03-24 10:58

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt oczekują pierwszego dziecka. Para przykłada więc szczególną wagę do ochrony przed zakażeniem koronawirusem. Ciężarna Isia nawet w ukochanego tenisa gra z mężem w domu! Filmik Radwańskiej to HIT, ale jeszcze lepszy jest komentarz Marcina Gortata!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się pierwszego dziecka. O swojej ciąży słynna polska tenisistka poinformowała na początku roku. 31 stycznia 2020 gwiazda opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie dziecięcych bucików.

Isia, która skończyła 6 marca 31 lat, od czasu swojego urodzinowego spotkania z przyjaciółmi pozostaje w domu i chroni siebie oraz maleństwo przed zakażeniem koronawirusem. Agnieszka Radwańska w ciąży także nie zapomina o aktywności fizycznej - nawet we własnych czterech ścianach!

Agnieszka Radwańska gra w tenisa... w domu!

Agnieszka Radwańska w ciąży wygląda wspaniale. I nic dziwnego, tenisistka od początku bardzo o siebie dba i nie zapomina o ruchu - nawet tym tanecznym!

22 marca 2020 Agnieszka Radwańska pokazała fanom, jak spędza czas w izolacji od świata. W zabiciu nudy pomaga jej mąż, Dawid Celt, z którym gwiazda... gra w tenisa w salonie!

Filmik, na którym para odbija piłeczkę na tle wielkiego telewizora, to prawdziwy HIT! Jednak nas jeszcze bardziej urzekł komentarz Marcina Gortata!

Pięknie! Zbiją ten telewizor, to dopiero będzie draka

- napisał koszykarz w komentarzu pod filmikiem.