Agnieszka Kaczorowska urodziła! "Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA"

2021-07-29 21:32 es
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie z nowonarodzonym maleństwem. Na przywitanie córki aktorka napisała kilka pięknych słów. Zobaczcie zdjęcie Agi Kaczorowskiej oraz Gabrysi!

Kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska znalazła się w epicentrum dramy, którą rozkręciła rozprawą o "modzie na brzydotę". Tancerka jednak jej nie ulega i postanawia szukać piękna nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Bez dwóch zdań poród się do nich zalicza.

Jeszcze w czwartkowe popołudnie obstawialiśmy, że Agnieszka Kaczorowska urodzi lada moment. Gwiazda pokazała zdjęcie torby spakowanej przed wyjazdem na porodówkę. Okazuje się, że poród nastąpił szybciej, niż sądziliśmy. W czwartkowy wieczór na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z niemowlakiem. Agnieszka Kaczorowska urodziła 29 lipca!

Agnieszka Kaczorowska urodziła córeczkę

Od początku ciąży tancerka chętnie relacjonuje jej przebieg na Instagramie. W czwartek gwiazda opisała swoim obserwatorom zawartość torby przygotowanej na porodówkę. Znalazły się tam rzeczy niezbędne w takiej sytuacji - teczka z badaniami i dokumentami, podkłady, wkładki laktacyjne czy kosmetyczka. 

Agnieszka Kaczorowska zadbała także o porodowe stylizacje:

dwie koszule porodowe, a w zasadzie sukienki😉 [...]👉🏻 Uważam, że to tak wyjątkowa chwila, że warto mieć dla siebie coś wygodnego, dostosowanego do sytuacji porodowej, ale dalej ładnego, w czym można czuć się pięknie i kobieco.🥰

- napisała.

Dowiedzieliśmy się także, że w torbie znalazł się mały głośnik. Agnieszka Kaczorowska poinformowała, że dla niej "muzyka to również porodowy „must”.

Okazuje się jednak, że Agnieszka spakowała się nieco na wyrost - poród odbył się w ekspresowym tempie i już wieczorem na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z jej córeczką.

Agnieszka Kaczorowska została mamą już po raz drugi. Sprawdź, które gwiazdy od niedawna dopiero się sprawdzają w tej roli.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE