Agnieszka Kaczorowska-Pela pęka z dumy. ,,MEGA MĘSKIE”. Co zrobił jej ukochany?

2021-10-25 14:35 AM
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska-Pela razem z mężem Maciejem wychowują dwójkę dzieci. Starsza przyszła na świat w 2019 roku, a młodsza w lipcu tego roku. Świeżo upieczeni rodzice doskonale więc wiedzą, jak wyglądają obowiązki przy maluchach.

Agnieszka Kaczorowska-Pela na Instagramie pokazała swojego ukochanego w niecodziennej dla niektórych sytuacji. Otóż aktorka pstryknęła mężowi fotkę, jak ten zmienia pieluchę.

Dla niektórych to oczywiste, że nie tylko mama wykonuje tę czynność, jednak w poście Koczorowska-Pela zwróciła uwagę, że nie dla wszystkich jest to normalne…

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Mężczyzna zmieniający pieluchy?! 😱 Wyobraźcie sobie, że zdarzyło nam się usłyszeć w rozmowie mężczyzny z mężczyzną „to Ty zmieniasz pieluchy?!”. Czy te zaprzeszłe stereotypy kiedyś znikną z rodzicielskiego świata?🤔 Tak, mój mąż zmienia pieluchy. Tak samo jak ja. Na pewno nie jest to czynność, którą którekolwiek z nas zrobi lepiej. Zmiana pieluszki naprawdę nie wymaga większej filozofii, więc dlaczego miałoby to być zadanie tylko jednego rodzica?! Tak samo jak przebieranie dzieci, zabawa z nimi, usypianie, kąpanie, karmienie…

Każde z nas może zrobić wszystko. Każde z nas jest też w czymś innym lepsze, ale nie mamy bardzo sztywnego podziału, bo jesteśmy w rodzicielstwie PARTNERAMI.

I wbrew powszechnym stereotypom, moim zdaniem to jest MEGA MĘSKIE być tatą na 100% i nie bać się jakiejkolwiek czynności. Super tata, to tata który ogarnia i nie boi się do tego przyznać! 💪🏻 

- pisała na Instagramie.

Wy też, podobnie jak Agnieszka spotkaliście się z opiniami, że zmienianie pieluch powinno leżeć tylko po stronie mam?

Wśród obserwujących aktorki nie brakowało słów zdziwienia.

- Ale serio, są rodziny w których tata NIE zmienia pieluch? 😳

- Serio? Aż się wierzyć nie chce. Mój tata już 30 lat temu zmieniał mi i bratu pieluchy, karmił, bawił, usypiał. Mój mąż przewija, kąpie, przebiera jak to rodzic, u znajomych obserwuje to samo. Myślałam ze te czasy dawno minęły.

- Ja nie widzę w tym nic nienormalnego że tak to ujmę :-) dziecko jest obojga rodziców więc samo przez się tata również zmienia pampersy :-)

- dyskutowali.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jak Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE