Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF / Screen/Instagram/@agakaczor Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o karmieniu piersią

Agnieszka Kaczorowska karmiła piersią w miejscu publicznym. Obca kobieta powiedziała, co o tym myśli

2022-05-20 13:00

Karmienie piersią to temat, który nadal wzbudza dużo emocji i wszędzie znajdą się jego zwolennicy i przeciwnicy. Wiele mam zachęca jednak inne kobiety do karmienia w miejscach publicznych, tłumacząc, że, jakby nie patrzeć, jest to bardzo naturalna czynność. Agnieszka Kaczorowska również należy do grona tych osób, a teraz wyznała co ją spotkało w parku, kiedy karmiła swoją córkę.

Niestety nadal wiele kobiet rezygnuje z wyjść do restauracji czy centrum handlowego przez zawstydzenie wywołane złośliwymi komentarzami lub nieprzychylnymi spojrzeniami. W mediach społecznościowych wiele celebrytek stara się promować karmienie piersią i przekonywać kobiety, aby nie zważały na komentarze innych, ponieważ zaspokajanie podstawowych potrzeb swojego dziecka to naturalna rzecz. Do tych młodych mam należy m. in. Agnieszka Kaczorowska, która zawsze bardzo otwarcie opowiada o swoim macierzyństwie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Łóżkowe upodobania Agnieszki Kaczorowskiej. "Jestem gotowa na wszystko"

Agnieszka Kaczorowska karmiła piersią w parku. Zaskoczyła ją reakcja obcej kobiety

Agnieszka Kaczorowska wychowuje wraz z mężem Michałem Pelą dwie córki. Starsza córka Emilia urodziła się w 2019 roku, młodsza, Gabrysia, przyszła na świat w lipcu 2021 roku. Kilka dni temu, młoda mama podzieliła się na Instagramie intymnym zdjęcie, na którym pokazuje jak karmi młodszą córkę piersią. Wyznała również, że w pewnym momencie podeszła do niej obca kobieta, która nie omieszkała skomentować całą sytuację, a Agnieszka opowiedziała o tym w social mediach.

O karmieniu piersią pisałam przez ostatnie 3 lata wiele razy. Ostatnio podeszła do mnie Pani (w realu!) i podziękowała za to co robię w kwestii promowania karmienia piersią. Zrobiło mi się bardzo miło – zaczęła swój wpis na Instagramie. Dlatego po raz kolejny…zachęcam Mamuśki do karmienia piersią. Cudowna sprawa!

W dalszej części próbowała zachęcić kobiety do karmienia, mimo trudności, z którymi czasami zmagają się młode mamy.

I tak, wiem, bywają trudności. Ja też miałam przy pierwszej córeczce. Z pomocą specjalistki szybko zaczęłam cieszyć się karmieniem. Jestem przekonana, że 90% sukcesu to głowa. Świadomość wyzwań związanych z karmieniem piersią jest niesamowicie ważna, bo już wiesz że tak może być, że wszystko jest ok i przede wszystkim co możesz zrobić, kogo poprosić o pomoc.

Internauci żywo zareagowali na post celebrytki i podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat karmienia piersią. Jedni wtórowali Kaczorowskiej, zachwalając taki sposób karmienia dziecka, inne wręcz przeciwnie. Jedna z mam dodała dłuższą wypowiedź na ten temat, w której powiedziała o trudnościach z tym związanych.

Nie, karmienie piersią nie jest cudowną sprawą. Mając troje dzieci nie mogłam sobie pozwolić, by dziecko wisiało mi non stop na cycku, a ja nie mogłam nic zrobić. Ponadto, mam spore piersi i dziecku nie było wygodnie i świadomie przeszłam na mm (mleko modyfikowane - przyp. red.). Dziecko było najedzone i miałam chwilę by coś zrobić w domu i zająć się starszakami. Owszem KP jest zdrowe, ale nie cudowne – napisała internautka.

Agnieszka Kaczorowska znana jest z tego, że przedstawia bardzo cukierkowy obraz swojego życia na Instagramie. Zawsze pięknie wystylizowana i uśmiechnięta pokazuje swoje idealne rodzinne życie. Dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania, innych drażni jest nienaturalna doskonałość.

Sonda
Czy Agnieszka Kaczorowska to dobra aktorka?
Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar