Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę! Piosenkarka postawiła na… DREDY! [GALERIA]

2020-01-12 14:44 DR
Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę
Autor: VIPHOTO/East News Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska jest jedną z odważniejszych postaci w polskim show biznesie. Nie boi się ona wyrażać głośno swojego zdania, nie boi się też odważnych decyzji dotyczących jej wizerunku. I tak podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogliśmy zobaczyć piosenkarkę w nowej fryzurze. Tym razem postawiła ona na bardzo jasne… dredy! Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl.

Agnieszka Chylińska na początku swojej kariery nie stawiała na odważne zmiany w wizerunku. Na jej ciele pojawiały się tylko nowe tatuaże. Jeżeli chodzi o włosy była wierna jednemu kolorowi – czarnemu. Kilka lat temu piosenkarka postanowiła całkowicie zmienić swój wygląd. Przefarbowała włosy na blond. Wtedy wszyscy byli w szoku i szeroko komentowali nową wersję Agnieszki Chylińskiej. Teraz jesteśmy przyzwyczajeni, że na głowie artystki zawsze się dzieje. Trzeba jednak przyznać, że akurat Agnieszce takie szalone fryzury po prostu pasują.

Jednak podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy piosenkarka zaskoczyła swoich fanów po raz kolejny. Również chodzi o nową fryzurę. Tym razem na jej głowie pojawiły się dredy w bardzo jasnym kolorze. Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić fotoreporterom:

Podoba Wam się Agnieszka Chylińska w takiej wersji?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE