Agnieszka Chylińska w mega krótkiej sukience! Fani zachwyceni!

2021-07-24 13:00 RD
Agnieszka Chylińska
Autor: WBF

Agnieszka Chylińska wkrótce ponownie pojawi się na scenie. Wszystko z okazji 25-lecia jej działalności artystycznej. Dlatego też w mediach społecznościowych wokalistki pojawiło się jej odważne zdjęcie. Krótka sukienka odkryła nogi Agnieszki i jej liczne tatuaże. Fani są zachwyceni. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej przemiana wizerunkowa swego czasu zaskoczyła wiele osób. Z ubierającej się na czarno rockowej gwiazdy, Agnieszka poszła w stronę jasnych włosów i kolorowych ubrań. Wiele osób to krytykowało, ale znacznej większości ta przemiana się spodobała. Najważniejsze jednak w tym wszystkim było to, że sama Agnieszka w nowej odsłonie czuła się bardzo dobrze. 

Obecnie Chylińska promuje swoją trasę koncertową z okazji 25-lecia jej działalności artystycznej. Z tej okazji w jej mediach społecznościowych pojawiło się odważne zdjęcie. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Widać na nim Agnieszkę Chylińską w mega krótkiej sukience, która odsłoniła liczne tatuaże gwiazdy. Fani zwrócili natomiast uwagę na nogi gwiazdy. 

Ja pikolę. Dawaj receptę na nogi

brzmi jeden z komentarzy. 

NAJNOWSZE