Angelina Jolie ma romans z The Weekndem? Jej reakcja mówi sama za siebie

2021-10-28 10:16 AM
Angelina Jolie, The Weeknd
Autor: Rex Features/East News, Rex Features/East News

Czy Angelina Jolie faktycznie spotyka się z The Weekndem? Takie pytanie padło podczas jednego z wywiadów. Dziennikarka przeprowadzająca rozmowę zadała aktorce pytanie dotyczące niedawnych plotek na temat romansu z piosenkarzem. Oto jak zareagowała!

Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Angeline Jolie w towarzystwie The Weeknda. Media natychmiast się tym zainteresowały, spekulując, że z pewnością tę dwójkę coś łączy.

Kilka razy byli widziani razem na kolacji. Na swój temat oboje milczą, choć osoby z ich bliskiego otoczenia zapewniały, że łączą ich jedynie relacje zawodowe. Podobno piosenkarz marzy o poszerzeniu horyzontów i planuje rozkręcić karierę aktorską.

Ale czy faktycznie bliscy mają rację?

Niedawno miała miejsce premiera filmu Eternals, w którym Jolie gra główną rolę. Przy okazji premiery, aktorka bierze czynny udział w promocji projektu. Ostatnio towarzyszyły jej nawet dzieci, co wywołało niemałą furorę.

Dawid Kwiatkowski wzrusza śpiewając Proste. [ESKA Live]

Przy okazji jednego z wywiadów Angelina Jolie została zapytana o swoją relację z 31-letnim wokalistą. Jej reakcja zaskakuje!

Dziennikarka zapytała gwiazdę, czy jej dzieci są bardziej podekscytowane rolą aktorki w filmie Eternals, czy jednak jej przyjaźnią z The Weekndem…

Są bardzo podekscytowani tym filmem… Jeśli o to pytasz. Są bardzo podekscytowani tym filmem.

 - powtarzała z niezręcznym uśmiechem patrząc w stronę Salmy Hayek, z którą gra w filmie.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

NAJNOWSZE