Agent Gwiazdy: Edyta Górniak i Viola Kołakowska się zaprzyjaźniły? „Dziękuję, że jesteś”

2019-03-09 18:00 DR
Edyta Górniak i Viola Kołakowska się zaprzyjaźniły?
Autor: Instagram / Viola Kołakowska Edyta Górniak i Viola Kołakowska się zaprzyjaźniły?

Udział Edyty Górniak w programie „Agent Gwiazdy” wzbudzał od samego początku wiele emocji wśród widzów i internautów. Najbardziej gorąco zrobiło się, gdy w drugim odcinku Edyta postanowiła zrezygnować z udziału w programie. Wtedy to na pożegnanie Górniak bardzo czule żegnała z Violą Kołakowską. Teraz obie panie komplementują się na Instagramie. Czyżby program „Agent Gwiazdy” przyczynił się do powstania nowej przyjaźni w show biznesie?

Edyta Górniak nigdy nie była kojarzona z programami rozrywkowymi, w których trzeba wykonywać – nie rzadko – bardzo trudne, fizyczne zadania. To właśnie dlatego udział diwy w programie „Agent Gwiazdy” wzbudził takie emocje wśród widzów i Internautów. Ostatecznie okazało się, że sama Edyta chyba bardzo szybko doszła do wniosku, że decyzja o przyjęciu oferty telewizji TVN nie należała do najlepszych. Już w drugim odcinku gwiazda postanowiła dobrowolnie odejść z show. Jednak jak twierdzą dziennikarze piosenkarka na tym wcale nie straciła. W kontrakcie miał być bowiem zapis, że gwiazda dostanie taką samą stawkę (400 tysięcy złotych) niezależnie od tego, w którym odcinku odpadnie.

Edyta Górniak w wielu wywiadach zaznaczała, że przygoda z programem „Agent Gwiazdy” wiele ją kosztowała i była dla niej naprawdę wyczerpująca. Jednak patrząc na to co dzieje się na profilach gwiazdy w Internecie wychodzi na to, że nie same złe rzeczy ją tam spotkały! ;) Chodzi o Violę Kołakowską. To właśnie z nią miała zaprzyjaźnić się Edyta, co sama powiedziała odchodząc z programu. Ostatnio panie na swoich profilach na Instagramie zamieściły wspólne zdjęcia.

WSZYSTKO JASNE!
Michał Malitowski

Autor: Jan BIELECKI/East News

Taniec z Gwiazdami: Michał Malitowski odszedł z show! Kontuzja jest poważna!

Myślicie, że to prawdziwa przyjaźń czy taka na potrzeby programu? ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE