Agent Gwiazdy 4: Rafał Jonkisz gwiazdą show! Kim jest Rafał Jonkisz?

2019-01-12 16:00 DR
Rafał Jonkisz
Autor: EastNews Rafał Jonkisz

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartej już edycji programu Agent Gwiazdy. Tym razem na ekranach zobaczymy między innymi Rafała Jonkisza. Na Hotplota.pl sprawdzamy, kim jest ten przystojny młodzieniec! ;)

Agent Gwiazdy to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych emitowanych na antenie telewizji TVN. Niedawno stacja ogłosiła oficjalną listę uczestników najnowszej edycji. I tak dowiadujemy się, że w programie weźmie udział między innymi Rafał Jonkisz. Na Hotplota.pl postanowiliśmy sprawdzić, kim jest ten przystojny chłopak.

Kim jest Rafał Jonkisz?

Rafał Jonkisz ma 22 lata i jest modelem, akrobatą i celebrytą. W 2015 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Dostał się też do półfinału konkursu Mister World 2016. Od tego czasu kariera Rafała nabiera tempa. Można było zobaczyć go między innymi w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Nie udało mu się jednak wygrać Rafał odpadł w ćwierćfinałowym odcinku zajmując ostatecznie - zdaniem wielu najgorsze, bo tuż poza podium - czwarte miejsce.

>> Justin Bieber i Hailey nie urządzą wielkiego wesela? "Wszyscy chcą tam być!"

Rafał odnosi też sukcesy w swoich social mediach. Jego profile śledzą setki tysięcy osób, a w 2016 roku trafił do pierwszej dziesiątki rankingu najczęściej obserwowanych profili polskich użytkowników w serwisie Snapchat.

>> Lady Gaga usunęła piosenkę z R Kelly dla sławy? "Wykorzystuje sytuację, by zdobyć Oscara"

Jak Rafał Jonkisz poradzi sobie w programie Agent Gwiazdy 4? Tego póki co nie wiadomo. Trzeba poczekać do emisji programu, a tę zaplanowano na wiosnę. Show będzie można oglądać oczywiście w TVN-ie. Będziecie śledzić poczynania uczestników? Dawajcie znać!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE