Agent Gwiazdy 2019: Maria Sadowska "najgorszym agentem"? Widzowie komentują wyniki

2019-05-23 9:43
Agent Gwiazdy 4, odcinek 12.
Autor: TVN/X-News

Znamy już wyniki programu Agent Gwiazdy 2019. Zwycięzcą programu został Damian Kordas, a agentem okazała się Maria Sadowska. To właśnie ona przez wszystkie odcinki show robiła wszystko, by pokrzyżować plany pozostałych uczestników i doprowadzić ich do porażki w kolejnych zadaniach. Jak wyniki oceniają widzowie? Okazuje się, że część z nich już dawno przejrzała Marysię!

Po wielu tygodniach zakończyły się zmagania uczestników programu Agent Gwiazdy 2019. Wyniki show ogłoszono 22 maja 2019. Zwycięzcą Agent Gwiazdy 2019, który najlepiej typował przez wszystkie odcinki agenta, został Damian Kordas. Na zaszczytnym, drugim miejscu uplasował się Misiek Koterski. Jak w każdej edycji, najwięcej emocji wywołała jednak odpowiedź na pytanie: kto był agentem? Okazuje się, że dołki pod uczestnikami przez cały program kopała Marysia Sadowska.

Czy wyniki zaskakują? Pod ostatnimi postami na profilu Agent Gwiazdy 2019 na Facebooku rozgorzała gorąca dyskusja wśród fanów programu. Część z nich przyznała, że już od dawna obstawiała, że to właśnie Maria Sadowska jest agentem! Czyżby byli bardziej przewidujący od uczestników?

Agent Gwiazdy 2019 - Maria Sadowska agentem

Zdaniem wielu internautów Maria Sadowska nie do końca poradziła sobie z rolą agenta. Musimy jednak oddać jej sprawiedliwość - podczas wielu misji nie musiała specjalnie się starać, bo pozostali uczestnicy skutecznie sami sobie uniemożliwiali poprawne wykonywanie zadań ;)

Co o agencie z Agent Gwiazdy 2019 sądzą fani programu?

Od początku mówiłem że Marysia ☺

Myślałam, że to zbyt oczywiste, że Marysia może być agentem🤔 dla mnie do końca agentem był Misiek 🙂

Jak ja już skumalam kto jest agentem (a nigdy dobrze nie obstawiałam) to oznacza, że było mega przewidywalne 😀

Od początku byłam pewna że Marysia żadnych zaskoczen 😐 a szkoda bo nie było żadnego wow

Dla mnie zero zaskoczenia ... niestety ... Słaby agent w porównaniu np. do Ilony. Już samo pokazanie przykładów psucia tylko kilku zadań o czymś świadczy. Jednak napisy grafitti widoczne podczas jednego z zadań nie kłamały :D

Oczywiście! Wiedziałam to od 1 odcinka :-D Przerobiłam już dużo takich AGENTÓW w życiu codziennym ;-) Prosta instrukcja obsługi i wszystko jasne - dało się to wywnioskować już na podstawie 1 odcinka ;-) Yeah!

Pisałam o tym, ze Maria jest agentem kilkukrotnie 😃dla mnie zdradził ją już drugi odcinek , za długo przebierała w tych beczkach - wtedy właśnie pomyślałam ze chciała powyrzucać pieniądze 🤘

Chyba najsłabszy agent w historii, szybko szlo ja zdemaskowac...

- czytamy w komentarzach.

Wy też przewidzieliście, że to Maria Sadowska jest agentem w Agent Gwiazdy 2019?

NAJNOWSZE