Agata Rubik, Aneta Glam

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@agata_rubik Agata Rubik i Aneta Glam spotkały się w Miami, aby razem upichcić pierogi

Gwiazdy

Agata Rubik nową żoną Hollywood? "Zaraz będziemy ją oglądać w programie"

2023-10-22 17:31

Agata Rubik pokazała się w towarzystwie sławnej żony Hollywood, Anety Glam oraz bizneswoman Agaty Arakel. Panie spędziły w swoim towarzystwie popołudnie, a w sieci zamieściły zdjęcia ze wspólnego gotowania pierogów. Według niektórych internautów to dobry początek, aby wziąć udział w "Żonach Hollywood". Co na to ukochana Piotra Rubika?

"Żony Hollywood" to polski reality show emitowany w Polsacie. Program debiutował w 2019 roku i skupia się na życiu polskich bajecznie bogatych kobiet, które żyją u boku swoich partnerów. W tym reality pokazane są relacje między małżeństwami i samymi uczestniczkami, które spotykają się w swoim gronie.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon Hollywood jest Aneta Glam, która chętnie udziela się na Instagramie pokazując swoje luksusowe życie. Aneta niedawno zaprosiła do swojej willi Agatę Rubik, która w połowie tego roku przeniosła się wraz z rodziną do Stanów. Widać, że przyjaźń między nimi kwitnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agata Rubik martwi się o córkę. Nie wyszła z domu od tygodnia

W co wierzyliście całe życie, a okazało się nieprawdą?| Iza Zabielska WYWIADEX RADIO ESKA

Agata Rubik widzi się w "Żonach Hollywood"?

Agata Rubik, Aneta Glam i Agata Arakel spotkały się w jednym domu, aby wspólnie upichcić wegańskie pierogi. Efektem pochwaliły się w sieci dodając zdjęcia z "babskiego" popołudnia spędzonego w słonecznym Miami.

Wszystkie trzy panie pozują do zdjęcia w różowych outfitach, a internauci nie mogą się ich Polki są najpiękniejsze kobiety, esencja piękności , naturalność góruje / Piękne Trio z Polski / Pani Rubik naturalna i najładniejsza / Nic tak nie łączy jak... wspólne jedzenie  / Kobiety macie moc i sama nie wiem co bardziej przyciąga moją uwagę - Wy czy te pierożki?  - czytamy pod fotografią.

Jedna z kobiet zasugerował nawet, że z pewnością niedługo będziemy oglądali ją w "Żonach Hollywood: Agata w towarzystwie Żon Hollywood :) zaraz będziemy ją oglądać w programie - napisała internautka.

Agata natychmiast postanowiła odpowiedzieć, aby rozwiać wszelkie wątpliwości: Najpierw muszę się przenieść do Hollywood - odpowiedziała Agata. Wygląda na to, że żonie Rubika wcale nie jest po drodze z karierą przed kamerami i woli skupić się na swojej rodzinie i pracy na Instagramie.