Rubikowie

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Agata Rubik martwi się o córkę. Nie wyszła z domu od tygodnia

2023-08-25 11:42

Amerykański sen Rubików niestety wygląda nieco inaczej, niż sobie to zaplanowali. Pomimo ogromnego szczęścia wynikającego z poważnych zmian w życiu rodziny, pojawiają się także problemy, których nie da się przeskoczyć. Mimo to Agata i Piotr, wraz z córkami, nie tracą pozytywnego nastawienia i chętnie relacjonują swoją nową rzeczywistość w mediach społecznościowych. Ostatnio żona kompozytora podzieliła się informacją, która mocno zmartwiła fanów. Chodzi o jej starszą córkę.

Córki Agaty Rubik mierzą się w ostatnim czasie z wieloma rewolucjami w swoim życiu. Przeprowadzka za ocean, zmiana stylu życia, a także nowa szkoła i znajomi, to bardzo dużo jak na młode dziewczyny. Na szczęście kochający rodzice są dla swoich pociech ogromnym wsparciem, o czym możemy dowiedzieć się z wielu systematycznych relacji na Instagramach rodziny kompozytora. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem. Niedawno Agata Rubik, po wizycie u lekarza, dowiedziała się, że cierpi na powszechne schorzenie. W Polsce leczenie tej choroby nie jest tak drogie jak w Miami. Tam koszta są ogromne! Mowa o anemii, która mocno wpływa na jej codzienne funkcjonowanie. Teraz okazuje się, że żona Piotra Rubika ma jeszcze jedno zmartwienie. Chodzi o jej starszą córkę - Helenkę, która od tygodnia nie wyszła z domu.

Katarzyna Sawczuk - Top Of The Top Sopot Festival 2023

Agata Rubik - córka

Helena Rubik ma za sobą bardzo trudny czas. Ambitna czternastolatka odbyła niedawno rozmowę z dyrektorem szkoły odnośnie przynależenia do grupy z najwyższym poziomem wiedzy i umiejętności. To ogromny komplement, który z pewnością podbudował pewność siebie córki Agaty. Jednak ambitne podejście dziewczyny skutkuje również ogromną ilością obowiązków. Te, jak wiemy, w pewnym momencie mogą okazać się bardzo przytłaczające. Nadmiar nauki nie pozwala jej na spotkania z rówieśnikami i zabawę.

Moje biedne dziecko, tyle ma nauki, tyle zadań domowych, w ogóle z domu nie wychodzi. Myślała, że w amerykańskiej publicznej będzie prosto (...) Mówiłam, że tutaj mało co dzieci wiedzą, a to nieprawda

Helena szybko odpowiedziała na komentarz mamy.

Dosłownie nie wyszłam z domu przez tydzień.

Na koniec czternastolatka podkreśliła, że w amerykańskiej szkole publicznej jest zdecydowanie trudniej niż w prywatnej brytyjskiej. Szczególnie w momencie, w którym chce się należeć do najlepszych z najlepszych.

Agata Rubik - córka

i

Autor: Instagram/agata_rubik