Agata Młynarska

i

Autor: WBF

Agata Młynarska gorzko o świątecznym czasie. „Kolorowo nie jest”

2021-12-07 8:22

Agata Młynarska przeżywa ostatnio trudny czas. Niedawno media rozpisywały się na temat jej pobytu w szpitalu. Teraz dziennikarka na Instagramie odniosła się do świątecznego czasu. „Jak ja kochałam święta” – wyznaje. A teraz? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Agata Młynarska niedawno trafiła do szpitala. O swoim stanie zdrowia znana i lubiana polska dziennikarka poinformowała w social mediach. To również tam odniosła się do czasu zbliżających się świąt.

Dla wielu osób świąteczny czas to jeden z najpiękniejszych momentów w roku. Wiele z nich jak tylko może celebruje ten czas. Piękne dekoracje, choinka i czas spędzony z bliskimi.

Ale nie wszyscy mają powody do radości. Niepokojący wpis pojawił się u Młynarskiej na Instagramie. Czego dotyczy?

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna zwróciła uwagę na społeczne aspekty, które od lat dzielą ludzi. Jak zauważyła, w tym roku jest ich tak wiele, że trudno o „magię świąt”.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

- pisała.

Jakoś nie mogę się cieszyć z tego świątecznego galimatiasu. Piosenek, światełek, zabawek, choinek, prezentów, kolorów, śledzików. Ta scenografia świąteczna wpędza mnie w poczucie, że im kolorowej tym smutniej. Refleksja nad tym, jakimi jesteśmy ludźmi, jak Kościół w Polsce oddalił się od istoty Bożego narodzenia, co potrafimy zafundować bliźnim, nie napawa chęcią do podskakiwania w rytmie „ santaklausiskamingtutałn”. Jak ja kochałam święta, podniecenie, radość, domowe krzątania i choinkę. Teraz też będzie, ale nie tak wesoła jak zawsze. Moje wnuczki wiedzą, że dziś jest czas pomagania. Będziemy szykować paczki dla potrzebujących, wpłacać oszczędności na Fundacje i nie ulegniemy tej wkrętce, żeby było jeszcze więcej, kolorowiej, bardziej błyszcząco. Niestety… kolorowo nie jest. A jak Wy to czujecie? #bombki #choinka #święta #aczaspodły