Adele szczerze o początkach kariery i byłym mężu. „Uratował mi życie”

2021-11-16 11:32 AM

Adele zdecydowała się na odważną rozmowę z Oprah Winfrey. A jak wiadomo wywiad u najsłynniejszej amerykańskiej prezenterki, zawsze odbija się szerokim echem w mediach i przez długi czas jest komentowany. Piosenkarka zdecydowała się poruszyć głównie kwestie życia prywatnego.

Adele ostatnio powróciła na scenę muzyczną i do show-biznesu. Ale zanim to nastąpiło, całkowicie wycofała się z życia publicznego. Po karierze, jaką zrobiła kilka lat temu zamilkła.

Unikała sceny, mediów społecznościowych no i życia na świeczniku. Okazuje się, że w tym czasie przechodziła przez trudne momenty. Przeszła nie tylko spektakularną przemianę i zrzuciła ponad 40 kg, ale także rozwiodła się z mężem Simonem Koneckim.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Teraz w rozmowie z Oprah Winfrey, Adele otworzyła się na temat życia osobistego. Jak wygląda obecnie relacja z jej byłym mężem? Tego nie wiadomo, ale wiele wskazuje na to, że para rozstała się w pokojowej atmosferze. Podczas rozmowy z Oprah nie szczędziła mu komplementów…

Jeśli mam być z tobą szczera, to myślę, że Simon prawdopodobnie uratował mi życie.

- rozpoczęła.

Po chwili wyjaśniła, o co dokładnie chodzi i jak bardzo pozytywny wpływ na jej życie miał Simon Konecki. Jak zdradziła, ex mąż pojawił się w idealnym momencie jej życia.

Przyszedł w takim momencie, w którym tylko on i Angelo mogli mi dać stabilizację. Zwłaszcza w tamtym momencie, byłam taka młoda i po prostu myślę, że trochę się w tym wszystkim pogubiłam. Mogłam z łatwością iść po jakichś podejrzanych ścieżkach, wiesz? I ulec samozniszczeniu od przytłoczenia przez to wszystko. 

- mówiła, nawiązując do byłego męża i ich synka.

Zobacz też: Adele kiedyś i dziś

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE