Oprah Winfrey i Adele

i

Autor: CBS/Ferrari Press/East News Oprah Winfrey i Adele

Oprah Winfrey WPADŁA W PANIKĘ przed wywiadem z Adele!

2021-11-14 22:02

Oprah Winfrey miała okazję porozmawiać z Adele. Jednak przed wywiadem dziennikarka nieźle się zdenerwowała. O co chodziło? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Adele jakiś czas temu ogłosiła, że wkrótce pojawi się jej nowa płyta. Artystka powróciła z impetem. Jej piosenka “Easy On Me” tylko w serwisie YouTube wyświetlona została ponad 150 milionów razy. Promocji płyty towarzyszą liczne aktywności piosenkarki. Chętnie udziela ona wywiadów, stała się również aktywniejsza w mediach społecznościowych. 

I tak ostatnio z Adele rozmawiała Oprah Winfrey. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Okazuje się jednak, że dziennikarka nieźle się zdenerwowała przed samą rozmowę z artystką. Poszło o ciuchy, w które będzie ubrana. Oprah miała mieć na sobie morelowy garnitur. Gdy jednak otrzymała zdjęcie kreacji, w której wystąpi Adele, doszła do wniosku, że będzie wyglądała przy niej “jak papuga”. 

powiedziała dziennikarka. 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?

Poszłam do szafy poszukać czegoś bardziej stonowanego i wymyśliłam kombinezon Brunello Cuccinelli z kremową marynarką. Tak bardzo się denerwowałam, ale to był właściwy wybór. Ekipa usunęła wszystkie kolorowe róże w moim ogrodzie, więc w tle można zobaczyć tylko te białe. W pierwotnej kreacji na pewno wyglądałabym jak paw. Finalnie nasze neutralne garnitury wyglądały razem idealnie