Adele

i

Autor: Matt Crossick/Press Association/East News

Adele tańczy NA RURZE w gejowskim klubie. Takiej jej nie znaliście!

2022-02-11 15:20

Choć Adele wielu osobom kojarzy się przede wszystkim ze wzruszającymi i bardzo emocjonalnymi balladami, gwiazda potrafi się również dobrze zabawić. Pokazała to ostatnio w Londynie, dając show w jednym z gejowskich klubów. Piosenkarka zatańczyła na róże i odniosła się do wygrania trzech statuetek na BRIT Awards 2022.

Adele na rurze to widok, jakiego goście klubu Heaven w Londynie na pewno długo nie zapomną. W związku z galą BRIT Awards, w trakcie której zdobyła aż trzy nagrody, Adele ponownie pojawiła się w Wielkiej Brytanii. Gwiazda wykorzystała czas spędzony w ojczyźnie nie tylko na promowanie swojego najnowszego krążka 30, który inspirowany był rozwodem artystki z Simonem Koneckim, ale również na dobrą zabawę. Po zakończeniu nagrań do programu The Graham Norton Show ikona brytyjskiej sceny muzycznej poszła w balet. Gwiazda pojawiła się na imprezie G-A-Y’s Porn Idol w dedykowanym społeczności LGBT+ londyńskim klubie Heaven. W pewnym momencie Adele całkowicie dała się ponieść emocjom i zatańczyła na rurze w wartym ponad 3 tysiące garniturze od Fendi!

Sonda
Poszedłbyś na imprezę z Adele?

Adele na rurze

Gwiazda początkowo obserwowała wydarzenie z loży VIP, jednak szybko dołączyła do uczestniczek konkursu i dała zaskakujące show na scenie. Sądząc po reakcjach, fani znajdujący się akurat tego dnia w klubie byli wniebowzięci. Wielbiciele piosenkarki przyłapali ją też na śpiewaniu hitu It's Raining Men z repertuaru Geri Halliwell. Spodziewaliście się tego, że z Adele taka imprezowiczka? 

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY