Adele po odwołanych koncertach… zadzwoniła do fana na FaceTime!

2022-01-22 21:00 RD
Adele
Autor: Adele / Instagram/Ferrari Press/East News Adele

Adele zmuszona była odwołać cykl swoich koncertów. Plany piosenkarki pokrzyżował koronawirus. Gwiazda bardzo to przeżyła. Starała się jednak wynagrodzić fanom to zamieszanie. Do jednego z nich zadzwoniła na FaceTime. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

To miał być wielki powrót Adele do koncertowania. Gwiazda miała dać cykl koncertów w Ceasars Palace w Las Vegas. Finalnie jednak gwiazda poinformowała, że musi odwołać te wydarzenia. Miało to związek z opóźnieniami w dostawach, a także kwaranną, na którą trafiła część jej ekipy. Jednym słowem plany Adele pokrzyżował koronawirus. 

Artystka bardzo to przeżyła. Informując o tym na Instagramie dosłownie zalała się łzami. Widać było, że to co mówi jest totalnie szczere. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Żeby wynagrodzić zamieszanie, Adele postanowiła umilić wieczór swoim fanom. Do jednego z nich (możliwe, że było ich więcej) nawet zadzwoniła. Dzięki FaceTime artystka widziała z kim rozmawia, z wzajemnością. 

Podczas rozmowy Adele zapewniła, że niebawem ogłoszone zostaną nowe terminy jej koncertów. Zaprosiła też fanów do odwiedzenia jej sklepu i odebrania darmowych upominków. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE