Adele kupuje dom Sylvestra Stallone! To rekordowa transakcja w Beverly Hills

2022-01-03 10:58 mm

Adele otwiera rok 2022 ogromną inwestycją w nieruchomość! Gwiazda kupuje dom od samego Sylvestra Stallone. Amerykańskie media donoszą, że piosenkarka ustanawia prawdopodobnie rekord sprzedaży ostatnich miesięcy. Kwota, za jaką kupuje posiadłość, dosłownie zwala z nóg!

Adele podpisała niedawno bajeczny kontrakt na rezydenturę w Las Vegas. Gwiazda poszła w ślady sławnych koleżanek z branży, jak choćby Britney Spears czy Katy Perry. Nie jest tajemnicą, że umowa na serię występów w stolicy światowego hazardu to gwarancja ogromnych zarobków, idących nawet w dziesiątki milionów dolarów.

Czyżby Adele dostała już zaliczkę? Media donoszą, że wraz z początkiem 2022 roku gwiazda wyda fortunę na jedną z najbardziej okazałych posiadłości w Beverly Hills. Adele kupuje dom od Sylvestra Stallone! Koszt transakcji może wprawić w osłupienie.

Adele kupuje dom. Wyda na niego majątek!

O zakupie Adele rozpisują się największe amerykańskie serwisy. Powód to ogromna wartość domu. Sylvester Stallone wystawił nieruchomość na sprzedaż za kosmiczną kwotę 110 mln dolarów. Okazało się jednak, że nie znalazł się żaden chętny. Aktor obniżył więc cenę domu do 80 mln, ale i to nie przyniosło efektu. I wtedy posiadłością zainteresowała się Adele.

Okazuje się, że gwiazda potrafi się targować. Piosenkarce udało się zbić cenę do 58 mln dolarów! Choć to dużo mniej, niż chciał dostać Stallone, i tak jest to jedna z najwyższych transakcji w Beverly Hills w ostatnich miesiącach.

Dom położony jest na zamkniętym osiedlu North Beverly Park. Oprócz niezliczonych sypialni i łazienek posiada takie bajery, jak ogromna siłownia, sala kinowa czy... palarnia cygar ze specjalnym systemem wentylacyjnym. Adele będzie miała do dyspozycji także przepiękny basen oraz garaż na... 8 aut!

Oczywiście jeśli zechce zamieszkać w swoim nowym gniazdku. Część amerykańskich dziennikarzy jest przekonanych, że zakup to tylko inwestycja, mająca uchronić fortunę Adele przed szalejącą także w USA inflacją.

Sonda
Który album lubisz najbardziej?

A tak wygląda dotychczasowy dom Adele!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE