The Sun przeprasza Adele za insynuacje o Chrisie Brownie! Nie spędzili razem nocy

2020-12-16 8:46 kp
Adele i Chris Brown
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER; DECA, NGRE/Backgrid/East News

W październiku media na świecie biegła zaskakująca wiadomość o zażyłej relacji Adele i Chrisa Browna. Jak donosił The Sun, wokalistka i raper mieli bawić się razem całą noc w jej domu w Londynie. Informacja ta była o tyle zaskakująca, że gwiazda nigdy nie sprawiała wrażenia fanki amerykańskiego muzyka. Teraz The Sun cofa swoje doniesienia!

Po rozwodzie z Simonem Koneckim Adele drastycznie zmieniła styl życia. Wcześniej domatorka, wokalistka polubiła Stany Zjednoczone i zakumplowała się z tamtejszymi gwiazdami, z którymi zaczęła chętnie imprezować. Adele przeszła też ogromną metamorfozę i zrzuciła 40 kilogramów. Swoją nową figurą pochwaliła się oficjalnie niedawno podczas show Saturday Night Live.

Choć Adele zmieniła się w rozrywkową dziewczynę, październikowe doniesienia, według których jej dobrym znajomym został Chris Brown, zaskoczyły fanów. Raper od lat ma opinię skandalisty, a jego pobicie Rihanny skutecznie zepsuło mu opinię. Skąd więc sympatia Adele do niego?

ESKA XD #012

Adele NIE kumpluje się z Chrisem Brownem

Okazuje się, że doniesienia The Sun o nocy Chrisa Browna w domu Adele, o których pisaliśmy tutaj, były fałszywe. Magazyn przeprosił wokalistkę zainsynuacje. Wygląda na to, że Adele nie chciała być w żaden sposób kojarzona z raperem!

11 i 12 października informowaliśmy, że Chris Brown odwiedził Adele późną nocą w jej domu w Londynie. W rzeczywistości Adele spotkała Chrisa Browna tylko raz, na rozdaniu Grammy, kilka lat temu. Akceptujemy, że nasz artykuł był nieprawidłowy i naruszał jej prywatność. Zapłaciliśmy Adele odszkodowanie i przepraszamy za cierpienie, jakie jej przysporzyliśmy.

- czytamy w oświadczeniu The Sun.

Magazyn nie ujawnił, jaką kwotę odszkodowania za artykuł zażądała wokalistka.

Warto przypomnieć, że fanom Adele znacznie bardziej niż na plotkach na jej temat, zależy na kolejnym albumie. Wielbiciele talentu artystki mieli nadzieję, że po zamknięciu kwestii rozwodu gwiazda skupi się na muzyce, w której opowiedziałaby - jak w przypadku poprzednich płyt - o swoich przeżyciach. Sama Adele jednak najwyraźniej nie czuje jeszcze inspiracji do pisania. Ostatnio przyznała, że nie ma jeszcze żadnego materiału i nie wie, kiedy wyda kolejną płytę.

NAJNOWSZE