Adam Zdrójkowski

i

Autor: AKPA Adam Zdrójkowski zdradził, jakie propozycje dostaje od swoich fanek

Adam Zdrójkowski dostaje od dziewczyn nietypowe propozycje. Kusi go, aby skorzystać

2023-02-27 11:51

Adam Zdrójkowski nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Młoda gwiazda telewizji dostaje zaskakujące propozycje od swoich fanek. Postanowił powiedzieć o tym głośno i zdradził, że chętnie skorzystałby z jednej z nich.

Adama Zdrójkowskiego, od wczesnych lat dziecięcych możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów. Jako 8-latek zadebiutował w filmie Kasi Adamik "Boisko bezdomnych", gdzie zagrał u boku takich gwiazd jak Marcin Dorociński czy Bartłomiej Topa. Szybko doczekał się również stałego angażu w serialu "Rodzinka.pl", z którym był związany przez 9 lat. Spełnia się również w roli prowadzącego i konferansjera. Miał okazję pracować przy takich znamienitych produkcjach, jak "The Voice Kids", czy "The Voice of Poland". Chętnie przyjmuje również propozycje uczestniczenia w programach rozrywkowych. Mogliśmy go oglądać w show "Twoja twarz brzmi znajomo", "Dance, Dance, Dance", czy "Sing".

Adam Zdrójkowski dorasłał na oczach widzów i właściwie od dziecka musi mierzyć się z blaskami i cieniami popularności. 22-letni aktor, jako dorastający mężczyzna, szczególnie przykuwa uwagę rówieśniczek, a także młodszych fanek. Adamowi jeszcze do niedawna nie w głowie było spotykanie się z dziewczynami, gdyż jego serce przez wiele lat było zajęte przez Wiktorię Gąsiewską. Para rozstała się pod koniec 2021 roku. Zdrójkowski potrzebował sporo czasu, aby pozbierać się po rozpadzie 4-letniego związku, a także przyzwyczaić się do życia w pojedynkę. Choć o ich rozstaniu było głośno, para zadbała o to, aby nie mówić zbyt wiele o powodach takiej decyzji, a także, aby nie wywlekać brudów - z szacunku do siebie i drugiej osoby. W rozmowie z portalem "Co za Tydzień", powiedział jakie jest jego podejście do takich spraw.

Myślę, że człowiek dojrzewa po prostu i nie chce wchodzić w bezsensowne wojny, przekomarzanie się czy coś podobnego. Nie chcę wchodzić dalej w ten temat, ale myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie, czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach i nikomu tego nie polecam - powiedział aktor.

Wiktoria Gąsiewska po ponad roku od rozstania zakochała się w Jasperze Sołtysiewiczu, z którym gra w serialu "Barwy szczęścia". Zdrójkowski natomiast prowadzi życie singla, ale wygląda na to, że byłby skory do umówienia się ze swoimi fankami. Od wielu, młodych kobiet dostaje kuszące propozycje spotkań.

Tak, zdarza się, ale najczęściej na studniówki, jeszcze nigdy nie miałem okazji się wybrać, może kiedyś zrobię taką niespodziankę. Nie miałem jeszcze takiej okazji, żeby ktoś zaproponował mi pieniądze za wyjście na studniówkę. Wiele razy miałem propozycję, żebym pojawił się na urodzinach czy weselach, ale to nie jest mój klimat, wolałbym zarabiać pieniądze w inny sposób - zdradził Zdrójkowski.

Podejrzewamy, że po takim wyznaniu, pojawi się jeszcze więcej podobnych propozycji.

Półfinaliści Rób Rap w Radiu ESKA o swoich początkach