Adam Levine z tatuażem na TWARZY! Pasuje mu?

2021-12-03 12:28 AM
Adam Levine
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Adam Levine z tatuażem na twarzy! Piosenkarz, który znany jest z zamiłowania do nich, tym razem zaprezentował dziarę na twarzy. Pasuje mu?

Nie trzeba być geniuszem, by stwierdzić, że Adam Levine kocha tatuaże. Amerykański muzyk, związany z grupą Maroon 5 posiada mnóstwo malunków na ciele. Chyba nawet nie sposób je zliczyć. Teraz w sieci pojawiła się fotka, na której widać wokalistę z tatuażem na… twarzy!

To nie żart, wytatuowana róża na skroni podzieliła internautów. Wielu z nich stwierdziło, że ozdoba kompletnie nie pasuje do artysty. Myślicie, że szybko pożałuje swojej decyzji?

Kim jest Adam Levine?

Adam Levine to amerykański muzyk i wokalista. Większość osób kojarzy go przede wszystkim z zespołu Maroon 5. W mediach często było o nim głośno za sprawą jego związków.

Spotykał się m.in. z Lindsay Lohan, Mariją Sharapovą czy Cameron Diaz. W 2014 roku poślubił modelkę Behati Prinsloo, z którą ma dwójkę dzieci.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE