Adam Lambert działa charytatywnie! Będzie rozdawał posiłki w Święto Dziękczynienia

2020-11-25 16:03 es
Adam Lambert
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. W najtrudniejszej sytuacji znalazły się osoby, które i bez światowej pandemii kiepsko sobie radziły. To im będzie pomagał Adam Lambert. Razem z organizacjami charytatywnymi muzyk będzie rozwoził posiłki w Święto Dziękczynienia.

Święto Dziękczynienia to bardzo ważny dzień w USA. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na świętowanie z pełnym stołem i mnóstwem prezentów. Na pomoc takim ludziom ruszają przeróżne organizacje, na przykład Project Angel Food. W tym roku współpracę z nimi podjął Adam Lambert.

Adam Lambert będzie rozwoził posiłki potrzebującym

Działalność charytatywna to piękna rzecz! Zwłaszcza w tak trudnym roku, jak 2020. Adam Lambert coś o tym wie. Wokalista zaangażował się w rozwożenie posiłków w Święto Dziękczynienia.

Adam Lambert i jego Fundacja Feel Something współpracują z organizacją, która dostarcza posiłki osobom chorym i bezdomnym. Wolontariusze zapewniają jedzenie dostosowane do potrzeb medycznych osobom chorym na HIV / AIDS, raka, cukrzycę i choroby serca.

Buldog został burmistrzem | ESKA XD - Coś dobrego #10

Kiedy usłyszałem wszystko, co robił Project Angel Food podczas pandemii COVID dla osób z chorobami zagrażającymi życiu, a dokładniej dla naszych transseksualnych braci i sióstr, seniorów LGBTQ +, osób żyjących z HIV / AIDS i osób kolorowych LGBTQ +; chciałem, aby Fundacja Feel Something Foundation się zaangażowała.

Pisał na instagramie wokalista.

Chciałybyście, żeby Adam Lambert dostarczył Wam posiłek?

NAJNOWSZE