ASAP Rocky

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

A$AP Rocky przekonuje mężczyzn do… manicure! Powinni je robić „bez poczucia kobiecości”

2019-10-04 13:02

Fani A$AP Rocky’ego pewnie nie raz spojrzeli na jego dłonie, ku zdziwieniu wielu osób, raper uwielbia manicure… Zadbane dłonie to nic takiego, wręcz przeciwnie, są jak najbardziej wskazane. Jednak A$AP Rocky uwielbia mieć pomalowane paznokcie, często są to wzorki zrobione lepiej niż u niejednej dziewczyny! Dla rapera to coś tak normalnego, że zaczął namawiać innych mężczyzn do zainteresowania się sztuką zdobienia paznokci! Reakcja fanów raczej nie zachwyci gwiazdy…

Na początku sierpnia A$AP Rocky wyszedł z więzienia w Szwecji, gdzie został zatrzymany za udział w ulicznej bójce. Teraz raper żyje pełną piersią i to dosłownie. Robi wszystko to co chce, nie patrząc na inne osoby. I choć to mało popularne w świecie rapu, to A$AP Rocky uwielbia mieć dobrze zrobiony… manicure! I wcale nie chodzi nam o wypielęgnowane dłonie i paznokcie, a raczej o wyższy poziom zdobnictwa paznokci! A$AP Rocky ostatnio mocno interesuje się robieniem manicure i szczerze to ma w nosie, jakie inni mają zdanie na ten temat. A fani zdania za dobrego nie mają, tym bardziej, że raper przekonuje mężczyzn, że powinni robić sobie manicure „bez poczucia kobiecości”. A$AP Rocky pochwalił się swoimi nowymi paznokciami, dodając, że spotkał dziewczynę, która robi mu świetne paznokcie.

„Zrobiła mi paznokcie na zdjęcia. Robię to, co ja, k**wa chcę. Nie ma granic”. – chwalił się.

FANI KPIĄ Z A$AP ROCKY’EGO

Niestety takie podejście do sprawy nie spodobało się fanom, którzy zaczęli kpić z gwiazdy, twierdząc, że prawdziwi mężczyźni nie mają pomalowanych paznokci.

„Żaden prawdziwy mężczyzna nie nosiłby pomalowanych paznokci. Twoje paznokcie nie mogą tak wyglądać, chyba, że jesteś swoją dziewczyną. – mówił jeden z fanów.

Kolejni internauci pisali też, że A$AP Rocky jest gejem.

A$AP Rocky pewnie specjalnie nie weźmie sobie uwag fanów do serca… A Wam jak podobają się paznokcie rapera? Przesadził?

Zobacz też: 

Wyświetl ten post na Instagramie.
NIGHT OUT IN DA CITY ??? Post udostępniony przez PRETTY FLACKO (@asaprocky)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE